zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Sztuka w kuchni

Sztuka w kuchni
Kuchenna ściana jak każda inna nadaje się na powieszenie obrazu. Sztuka podobnie jak w innych miejscach domu, tworzy niepowtarzalną atmosferę i ciekawy klimat.
0
Sztuka w kuchni

Aranżacja przestrzeni to skomplikowany proces, szczególnie jeśli chcemy osiągnąć efekt najlepszy z możliwych, czyli wnętrze niepowtarzalne, które wygląda jakby było zamieszkane od lat, z charakterem i klimatem i które przede wszystkim dobrze się starzeje.

Co zrobić aby takie było? Ja zawsze twierdzę, że sztuka we wnętrzach potrafi zdziałać cuda. Dobrze dobrane obrazy, grafiki, zdjęcia nadają  klasę nie tylko w dużym pokoju.

Podobnie w  kuchni, które są w większości przypadków do siebie podobne. Rząd szafek, zlew, kuchenka, lodówka. I nie ma różnicy czy damy białe fronty czy szare. Kuchnia jest kuchnia! Ale kuchnia ze sztuką to już coś!

Zobaczcie sami.

 

 

Pani Pieska czyli Marta Lubaszewska. Tworzy głównie dla dzieci, czasem również dla dorosłych. Jest również dziennikarką i stylistką. Pisze o wnętrzach, designie i wszystkim co ładne i ciekawie zaprojektowane.
Wczytywanie rekomendacji...