Taras w dobrym świetle

Taras w dobrym świetle
Jest przyjemnym miejscem odpoczynku w słoneczne dni i ciepłe wieczory. Po zmroku przyda się na nim odpowiednie oświetlenie. Podpowiadamy, jak je dobrać, by stworzyć na tarasie miły nastrój.
0
Taras w dobrym świetle

ARANŻACJA 1.

Te stylowe kinkiety wypełniają taras relaksującym, nie za mocnym światłem. A w dodatku są ozdobą tarasu. Przy instalowaniu większej ilości kinkietów warto je rozdzielić, by nie wszystkie włączało się jednym włącznikiem.  

Minimalistyczny taras

 

Do tej aranżacji pasują:

 

   

 

ARANŻACJA 2.

Dzięki lampie podłogowej na tarasie zrobiło się przytulnie jak w salonie. Regulowane ramię pozwala skierować strumień światła w odpowiednią stronę. A ażurowy abażur nastrojowo rozprasza światło po zmroku. 

Nowoczesny taras

 

Do tej aranżacji pasuje:

 

   

 

 

 ARANŻACJA 3.

Punktowe światło padające z tego nowoczesnego kinkieta skutecznie rozprasza mrok, przy czym nie oślepia. Refleksy rzucane na ścianę elewacji mogą efektownie wyeksponować strukturę drewna, cegły czy kamienia. Warto wybrać modele z diodami LED, które są energooszczędne i mają większą żywotność.  

Dom z przeszkloną ścianą

 

Do tej aranżacji pasują:

 

  

 

 

ARANŻACJA 4.

Świecące kule na tarasie i w ogrodzie prezentują się zjawiskowo. Przy naładowanym akumulatorku mogą świecić nawet kilka godzin. Alternatywą dla nich są lampy solarne, które same ładują się w ciągu dnia.  

Taras w ogrodzie

 

Do tej aranżacji pasują:

 

  

 

 

ARANŻACJA 5.

Gdy liczy się efekt, niezawodne są łańcuchy kolorowych żarówek lub kul. Na tym balkonie opleciono taką barwną girlandę wokół barierki. Zasilanie może być z domu albo ze słońca, jeśli wybierzemy opcję z solarem.

Zwykły niezwykły balkon

 

Do tej aranżacji pasuje:

 

ARANŻACJA 6.

Nawet na werandzie czy zadaszonym tarasie warto pamiętać o wyborze opraw o odpowiedniej szczelności, czyli przynajmniej IP43. W tej aranżacji zadbano nie tylko o to. Dzięki kinkietom o industrialnym charakterze powstał ciekawy, eklektyczny wystrój.  

Przeszklona weranda

 

Do tej aranżacji pasują:

 

  

 

 

 

Zdjęcie główne: Domowe biuro z wyjściem na taras

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...