zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Tradycja i klasyka w roli głównej

Tradycja i klasyka w roli głównej
Wnętrza odzwierciedlają styl życia, zachwycają i dostarczają wiele inspiracji. Każdy dom ma swoją historię, coś opowiada, coś przekazuje i tylko od nas zależy jak będzie zaaranżowany,a każdy element czy detal jaki wypełni każde wnętrze jaki wypełni każde wnętrze jest kwestią wyboru, który mówi o nas co jest dla nas najważniejsze.
0
Tradycja i klasyka w roli głównej

Ostatnio zachwycił mnie ten przepiękny hiszpański dom w stylu eklektycznym.
Odnajdziemy tutaj wiele elementów zachowanych ze starego budynku, dlatego ten dom w przeciwieństwie do nowoczesnych domów jest pełen uroku, tradycji a wszystko to w połączeniu z estetyką i z mocną kolorystyką przyciąga uwagę.

Domy, które łączą przeszłość z teraźniejszością powstają tworzone przez lata, wymagają czasu, cierpliwości i przede wszystkim zaangażowania.
We wnętrzach tego domu znajdziemy wiele przedmiotów, które opierają się o tradycję i sztukę.
Meble są dość masywne, drewniane ale w połączeniu z białym tłem ścian nabierają subtelnej lekkości a jednocześnie wychodzą na pierwszy plan eksponując swoją oryginalność.
Z całą pewnością można podkreślić, że ten hiszpański dom jest pełen wspomnień w którym odnajdziemy tradycję, klasykę z nutą współczesności w tle.Źródło zdjęć: revistaad.es

Zapraszam na mój blog Project Home Staging
 

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...