Wakacyjny duński dom

Wakacyjny duński dom
Największą zaletą domu jest jego ogród. Idealnie gdy ogród wchodzi do domu, tak że siedząc przy stole można by pomyśleć, że jest się na zewnątrz. Przy sprzyjającej pogodzie większa część życia rozgrywa się na zewnątrz. Mieszkańcy nie czują się zamknięci w czterech ścianach ale są częścią przyrody.
0
Wakacyjny duński dom

W takim idealnym wiejskim domu spędza wakacje duńska rodzina z Singapuru. Dom zlokalizowany jest nad morzem, 45 km od Kopenhagi. Jest domem wakacyjnym, ale jego powierzchnia 150m2 przekracza moje wyobrażenie letniego domu.

Według zamysłu właścicieli miała to być chatka z dachem z trawy, białymi ścianami i dużymi oknami. Urządzona w tradycyjnym skandynawskim stylu ma wnosić kawałek pierwotnej ojczyzny trójce dzieci, które mieszkają razem z rodzicami w Singapurze.

Porośnięty trawą dach wzbudza tylko jedną myśl „chcę taki mieć”!!

źróło zdjęć: style-files.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na blogu KLIKINTERIOR.PL

Na co dzień projektuje wnętrza i prowadzi kawiarnię. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, zgłębia tajniki natury koni i szuka inspiracji. Na blogu zbiera wnętrza, które ją zachwycają i te które sama tworzy. Tu też dzieli się informacjami zdobytymi podczas targów designu i warsztatów projektowych. Pisze o tym co może się przydać w urządzaniu domu ­ o trendach, kolorach i pięknych rzeczach.
Wczytywanie rekomendacji...