zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Weź podróżny stary kufer...

Weź podróżny stary kufer...
Nasze meble i dodatki są na niekończącym się obozie wędrownym po mieszkaniu :) Przenoszą się z pokoju do pokoju albo na taras, tym razem przewędrował stary kufer.
0
Weź podróżny stary kufer...

Wcześniej pełnił rolę stolika w pokoju syna, ale odkąd pojawiły się skrzynie wojskowe i zajęły jego miejsce przeniósł się do naszej sypialni i jest moim przybocznym stolikiem nocnym :)
Kufer to prezent i pamiątka i swoje lata ma. Ostatnio go udoskonaliliśmy, dodając blat ze sklejki, bardzo proste i szybkie rozwiązanie na kufry z wklęsłymi wiekami, które uniemożliwiają stawianie przedmiotów. Sklejka zamówiona na wymiar w markecie budowlanym i przykręcona do wieka od spodu więc śrub nie widać.

Starych kufrów i skrzyń we wnętrzach jest mnóstwo.

Po więcej rozwiązań z kufrem w roli głownej zapraszam na mój blog SentiMenti's

 

 

 

Lubi przedmioty, które chwile świetności mają już za sobą i na pierwszy rzut oka wydają się niewarte zainteresowania ale mają pewną wartość dodaną - niepowtarzalność, która powoduje, że w jej mieszkaniu jest takich przedmiotów sporo. Poza tym reusing jest eko, a urządzanie mieszkania to dobra zabawa. Towarzyszą jej dwaj panowie i trzy koty. Latem jej życie toczy się w ogrodzie i o tym też chętnie pisze. Prowadzi blog SentiMenti's world, pokazujący jej osobiste podejście do kreowania własnej przestrzeni.
Wczytywanie rekomendacji...