zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Wnętrza bez make upu. Vol.1

Wnętrza bez make upu. Vol.1
W lutowym numerze Wysokich Obcasów Extra jest coś naprawdę extra. Coś dla tych, którym się z niedowierzaniem główka odchyla na bok przy oglądaniu gazet wnętrzarskich. Dla tych, którzy wbrew prasowemu przekazowi są przekonani, że nawet rasowe koty mają kuwety, domownicy zostawiają kapcie pod łóżkiem, a dzieci trzymają pod poduszką (tu milczenie).
0
Wnętrza bez make upu. Vol.1

No i trach! Tekst Marty Lubaszewskiej, zilustrowany pięknymi zdjęciami wnętrz bez make upu wpuszcza do domu kapcie, stosy gazet (nie tylko archiwalne Domusy i Blueprinty), klocki Lego i niesparowane filiżanki.

Mam dużo przyjaciół, a każdy z nich ma jakiś dom, przeważnie piękny, choć nie nadający się na sesję na śliskim papierze. Ośmielona tekstem z Wysokich Obcasów {nr 2(33) luty 2015} rozpoczynam na blogu cykl pod zapożyczonym tytułem WNĘTRZA BEZ MAKE UPU.

Godnie otworzy go piękne krakowskie mieszkanie Moniki i Dominika, będące w połowie pracownią malarską.

Zapraszam również na mój blog FUEL DESIGN.

 

Z powołania i wykształcenia jest architektem wnętrz. Prowadzi też autorski projekt DOLCE LUCE związany ze starymi neonami. Prowadzi bloga Fuel Design: www.fueldesign.pl.
Wczytywanie rekomendacji...