zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Wnętrza restauracji Kook

Wnętrza restauracji Kook
W restauracji Kook jest bezmiar rzeczy, którymi nieprzemijająco od lat jestem zauroczona. Są meble z odzysku, beton, drewno, mozaika, prawdziwa włoska pizza, a nawet rower. Szkoda, że zdjęcia nie oddają jedynego w swoim rodzaju gwaru włoskich knajpek.
0
Wnętrza restauracji Kook

Rustykalna pizzeria Kook zlokalizowana jest na obrzeżach Rzymu. Została zaprojektowana w 2012 r. przez Noses Architects. Koncepcja to nowoczesna interpretacja tradycyjnej tawerny – pizzerii.
 


 
Zdjęcia: zainteriora.net


 

Na co dzień projektuje wnętrza i prowadzi kawiarnię. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, zgłębia tajniki natury koni i szuka inspiracji. Na blogu zbiera wnętrza, które ją zachwycają i te które sama tworzy. Tu też dzieli się informacjami zdobytymi podczas targów designu i warsztatów projektowych. Pisze o tym co może się przydać w urządzaniu domu ­ o trendach, kolorach i pięknych rzeczach.
Wczytywanie rekomendacji...