Wokół kuchennej wyspy

Wokół kuchennej wyspy
Jak ją zorganizować, by była wygodnym miejscem do pracy? Czym się kierować przy doborze okapu, baterii i innego potrzebnego wyposażenia? Oto kilka sposobów na praktyczną aranżację kuchennej wyspy.
0
Wokół kuchennej wyspy

SPOSÓB 1.

Lekka nowoczesna wyspa ma praktyczne półki pod blatem, a nad nim - dyskretnie zabudowany okap. I reling na podręczne akcesoria kuchenne. Laboratoryjnego image'u dopełniają montowane do sufitu lampy na wysięgnikach.

Parkiet w kuchni

 

Do tej aranżacji pasują:

1. OKAP KUCHENNY SL-BOX 60
2. LAMPA WISZĄCA FORANO
3. HACZYKI CZERŃ

 

SPOSÓB 2.

Kuchenka i zlew w wyspie kuchennej? Rozwiązanie niezbyt częste, ale ciekawe. W dodatku centrum "brudnej roboty" jest osłonięte od jadalni ścianką zakończoną praktyczną półką. Tradycyjny okap ma szklaną czaszę, przez co nie rzuca się tak bardzo w oczy.  

Kuchenna wyspa

 

Do tej aranżacji pasują: 

1. BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA CHARME
2. KUCHNIA ELEKTRYCZNA Z PŁYTĄ CERAMICZNĄ EKC6150AOX
3. OKAP KUCHENNY SIGMA

 

SPOSÓB 3. 

Przy tej nowoczesnej wyspie wygodnie się nie tylko gotuje, ale też spożywa posiłki. Wydłużony z jednej strony blat służy za barek. Okap jest wyposażony w praktyczne oświetlenie i ma taką konstrukcję, że można na nim postawić jak na półce niezbyt ciężkie naczynia lub pojemniki z przyprawami.

Nowoczesna kuchnia z wyspą

 

Do tej aranżacji pasują:

1. OKAP KUCHENNY MAGRO 60
2. STOŁEK BAROWY EPSILON
3. PŁYTA CERAMICZNA EHF3920BOK

 

SPOSÓB 4.

Wyspa z płytą, zwłaszcza w kuchni otwartej na salon, wymaga zainstalowania odpowiedniego okapu. Dobrze, gdy jest on jak w tej aranżacji estetyczny. Wiszące lampy zamiast opraw wpuszczanych w podwieszany sufit z pewnością dodadzą wystrojowi charakteru. 

Japoński minimalizm

 

Do tej aranżacji pasują:

1. LAMPA WISZĄCA KOLORADO
2. PŁYTA CERAMICZNA EHF46547XK
3. OKAP KUCHENNY ORW WHITE

 

SPOSÓB 5.

Wyspa w opcji bez płyty i zlewu też jest kusząca. Mamy więcej miejsca do pracy i do tego, by zjeść rano śniadanie z rodziną. Drewniany blat ma duże znaczenie w kwestii przytulności. Wyspa w tej kuchni jest szeroka, więc szuflady i szafki mogą znajdować się po jej dwóch stronach.  

Kuchenna wyspa

 

Do tej aranżacji pasują:

1. LAMPA WISZĄCA KATHY
2. BLAT KUCHENNY PROSTY DREWNIANY

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...