zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

10 pomysłów na stary stolik

10 pomysłów na stary stolik
Pracując w zawodzie home stagera często poszukuję niedrogich i pomysłowych rozwiązań, które pozwolą mi zrobić coś z niczego: niewielkim kosztem uratować kuchnię, nadać funkcję pustemu pomieszczeniu, zamienić pokój bez wyrazu w elegancką sypialnię.
0
10 pomysłów na stary stolik

Żeby sprostać temu zadaniu i uniknąć powtórzeń w przygotowywanych przeze mnie wnętrzach, staram się ćwiczyć wyobraźnię. Jednym z najlepszych sposobów jest dla mnie szukanie coraz to innego zastosowania dla konkretnego przedmiotu. Zazwyczaj robię to tylko w głowie, ale projekt Złoty Barek wciągnął mnie na tyle, że realizuję kolejne pomysły.

Tym z Was, którzy nie spotkali się z moim barkiem na blogu Pretty Things by Agu, pragnę wyjaśnić, iż zakupiłam go niedawno w komisie za równe 30 zł i do tej pory przedstawiłam Wam jako:

1. Stolik nocny

2. Stolik nocny w wersji junior

3. Stolik kawowy

4. Kuchenny pomocnik

5. Szafkę na buty

6. Kwietnik

Dziś mam dla Was kolejne propozycje. Co powiecie na to?

7. Kuchenka dla dzieci

8. Mini pracownia artystyczna

9. Spiżarnia

10. Domek dla lalek

Cały czas najbardziej podoba mi się w wydaniu stolika kawowego, najsłabszy wydaje mi się lalkowy domek. W głowie już mam kolejne pomysły i zastanawiam się, czy mogę podjąć wyzwanie i stworzyć dla Was drugą dziesiątkę. Nie podpowiadajcie mi proszę rozwiązań, spróbuję sama rozruszać szare komórki :-)

A jaki jest Wasz faworyt? I jakie macie pomysły na uruchomienie wyobraźni? Podzielcie się proszę swoimi sprawdzonymi sposobami – jestem pewna, że mogę się od Was sporo nauczyć.

Zapraszam też na mój blog HAPPY PLACE.

Agnieszka Wrodarczyk - blogerka, certyfikowana home stagerka, samozwańcza stylistka i dekoratorka. Lubi żyć ładnie i powoli.
Wczytywanie rekomendacji...