Dekoracje na Halloween

Dekoracje na Halloween
Przygotowujemy dom na Halloween. Zagoszczą dynie, nietoperze i mroczne projekty polskich projektantów.
0
Dekoracje na Halloween

Dynia w Halloween być musi. Można tradycyjnie wydrązyć w niej oczy i złowrogi uśmiech lub zrobić lampion z sylwetką uciekającej na miotle czarownicy. Tym, którzy mają mniej czasu lub mniej zdolności manualnych poelcamy malowaną dynię. Wystarczy trochę farby (najlepiej w sprayu) i taśma malarska.  Tutorial video >>

Dynie w wersji glamour. Opcja dla tych, dla kórych pomarańczowy to trudny kolor. Dynie malujemy sprayem na gładko (czerń, biel i złoto to udany zestaw), a potem kontrastowym kolorem z wymienionej trójki robimy nonszalanckie ciapki.

 

fot. themerrythought.com

Dekoracja na halloweenowe przyjęcie. Z czarnej tektury wycinamy sylwetkę nietoperza i wsuwamy w zęby widelca. Zabawne i nienachalne.

 

fot. stylizmoblog.com

Drzewko halloweenowe można zrobić z tego samego szablonu, co poprzednią dekorację. Wystarczy go powiększyć. Jeszcze tylko gałąź znaleziona w parku lub lesie i drzewko gotowe. Darmowy szablon znajdziecie tu >>

 

fot. www.ellaclaireinspired.com

Upiorne świece. Rozłóż kawałek papieru, by osłonić stół. Nad brzegami lekko nadpalonych białych świec roztop czerwoną świeczkę. Doskonale imituje krew. Efekt jak z horroru gwarantowany.

 

fot. www.sous-notre-toit.fr

Zwykły papierowy abażur można zmienić w ciekawą dekorację. Wystarczy pomalować go na dyniowy kolor (lub w wersji mrocznej - na czarno) albo dokleić do niego kawałki bibuły. Instrukcja krok po kroku >>

 

Dla leniwych i tych mniej manualnie uzdolnionych wybraliśmy kilka mrocznych gadżetów od polskich projektantów, które stworzą stylową aranżację w Halloween.

 

1. Filiżanka Tete a tete z czarnej porcelany, projekt: ENDEsign.
2. Taca Great Inventors z podobizną Lou Salome, rosyjskiej pisarki i psychoanalityczki, projekt: Kaja Szutra dla Kristoff.
3. Siedzisko Pienek, wykonane z kawałka nadpalonego dębu, projekt: Malafor.
4. Kubek Fingers, projekt: Kinga Górska Kina Ceramic Design.
5. Krzesło Diago, projekt: Tabanda.
6. Miseczka Finger Bowl, projekt: Kinga Górska Kina Ceramic Design.


 

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...