Jak zrobić gazetnik w 15 min?

Jak zrobić gazetnik w 15 min?
Cześć, dzisiaj pokażę Wam jeden z naszych projektów DIY. A dokładnie, jak zrobić, przy niedużym nadkładzie pieniężnym, gazetnik!
0
Jak zrobić gazetnik w 15 min?

Do tego projektu potrzebone będą :

- patyki
- miedziane kolanka
- maszyna do szycia
- nici, nożyczki, miara krawiecka
- piła ręczna

1. Pierwszym krokiem jest przycięcie patyków - do tego projektu użyliśmy 3 patyków po 90 cm, które później przecięliśmy na 8 równych części po 30 cm (dziewiąty kawałek wykorzystałam do kolejnego projektu) - tak więc nasz gazetnik ma wymiary 30 cm wysokości i 30 cm szerokości. Oczywiście możecie użyć zupełnie innych wymiarów, dostosujcie je do Waszych oczekiwań.

2. Krok drugi, składanie stelaża - jest to banalnie proste, wystarczy każdy patyk wsadzić w kolanko :)

3. Ostatnim krokiem jest wymierzenie i przeszycie materiału - nasz ma wymiary 27 cm szerokości i 79 cm długości. Nie jest Za szeroki, wiec ładnie widać miedziane elementy, ani nie jest za długi, przez co nie ciągnie się po ziemi. Ale Wy możecie uszyć według swoich upodobań.

4. I gotowe, tak wygląda skończony gazetnik ! Wszystko bardzo szybko się składa, wiec można go wykonać w 15 min !

Zobacz również inne moje wpisy tutaj >>>>


Magda jest architektem wnętrz, Wojtek po wzornictwie przemysłowym i razem od ponad roku tworzą Design or Breakfast blog. Na jego łamach opisują nowinki ze świata designu, nietuzinkowe rozwiązania wnętrzarskie, oraz publikują własne projekty DIY, które już niedługo będą widniały pod nową nazwą Manufaktura Miło.
Wczytywanie rekomendacji...