Minimalistyczne kartki świąteczne

Minimalistyczne kartki świąteczne
Czas pomyśleć o drobnych akcentach dekoracyjnych oraz organizacji świat. Kartki świąteczne są małą drobnostką wśród otrzymanych prezentów, ale mogą być wspaniałym dodatkiem, który podkreśli każdy upominek.
0
Minimalistyczne kartki świąteczne

Dla mnie drobne upominki są bardzo ważne, szczególnie kartki otrzymywane z różnych okazji, ponieważ takie osobiste życzenia od najbliższych mogę zachować na dłużej i są niepowtarzalną dla mnie pamiątką.

Myślę, że większość z Was uwielbia życzenia zapisane na papierze, a wśród tylu ozdób i kolorów świątecznych, którymi będziemy się otaczać w tych wyjątkowych dniach czasami prosta forma i słowa pozostać mogą w pamięci na dłużej a jednocześnie podkreślić wyjątkowy nastrój dodając świątecznego klimatu.


Oto kilka kartek świątecznych, które dla Was przygotowałam.
 

 


Początek grudnia to odpowiedni czas aby zacząć planować święta. Osobiście zawsze wszystkie swoje plany i cele wypisuję albo dokalendarza albo do świątecznego plannera i przypinam magnesem na lodówkę. To ułatwia organizację i pomaga zaplanować część obowiązków oraz prezentów nawet z najdrobniejszymi detalami.
Christmas Planner, który przygotowałam z pewnością ułatwi przygotowania do świąt, a dodatkowo wprowadzi szczyptę świątecznego klimatu.


Christmas Planner zawiera:
-grudniową kartka z kalendarza,
-lista prezentów,
-lista zakupów.Uważam, że nie warto zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, bo w biegu zapominamy o tym co najważniejsze a przecież każde święta i tak przeminą, dlatego warto celebrować każdy dzień.


Wszystkim życzę udanej organizacji podczas planowania świat i aby to był miesiąc harmonii i wszystkich zrealizowanych celów :)

Więcej świątecznych inspiracji znajdziecie na moim blogu http://projecthomeposter.blogspot.com/

Ewelina Kożuchowska, założycielka blogów Project Home Staging i Project Home & Poster. Z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się stylizacją wnętrz.
Wczytywanie rekomendacji...