Nowe życie zwyklaka

Nowe życie zwyklaka
Znane wszystkim składane krzesło, rurki, kawałek sklejki i trochę gąbki, nic ciekawego, ale praktyczne jako zapasowe.
0
Nowe życie zwyklaka

My kupiliśmy je, gdy jeździliśmy pod namiot, bo było lekkie i zajmowało mało miejsca w samochodzie. Wyglądało mniej więcej jak te poniżej (nie zrobiłam mu zdjęcia): szare rurki, siedzisko i oparcie pokryte czarnym gumoskajem, który po kilku latach pękł, potargała się też gąbką, ale żal było wyrzucić, bo elementy metalowe były zupełnie dobre. Po rozebraniu na części okazało się, że pękła też sklejka, więc zaczęliśmy od docięcia nowej.

Nie miałam cienkiej gąbki, więc siedzisko obłożyłam trzema warstwami grubej ociepliny.

Na to tkanina - miało być bardzo kolorowo i jest :)

Potem delikwent pojechał na działkę i tam części metalowe dostały nowy wiosenny kolor.

Przyda się na działce, bo jest składane i nie zajmie dużo miejsca, dobre byłoby też np. na balkon, można użyć tkaniny impregnowanej, żeby deszcz po nim spływał :)

Zajrzałam do sieci i okazało się, że nie ja pierwsza (i zapewne nie ostatnia) odmieniłam tego zwyklaka :) Takie krzesła nowe kosztują około 25zł, a używane jeszcze taniej, więc gdy ktoś ma resztki tkanin i farbę, to może za grosze stworzyć wersję pasującą mu kolorystycznie.

źródło: 1.indulgy.com 2.studio5.ksl.com 3.smartgirlstyle.blogspot.com 4.sentymentyiprezenty.blogspot.com 5.blog.2modern.com 6.punkprojects.com

Więcej przykładów odmienionego zwyklaka znajdziecie na moim blogu Sentimentis World. Zapraszam!

 

Lubi przedmioty, które chwile świetności mają już za sobą i na pierwszy rzut oka wydają się niewarte zainteresowania ale mają pewną wartość dodaną - niepowtarzalność, która powoduje, że w jej mieszkaniu jest takich przedmiotów sporo. Poza tym reusing jest eko, a urządzanie mieszkania to dobra zabawa. Towarzyszą jej dwaj panowie i trzy koty. Latem jej życie toczy się w ogrodzie i o tym też chętnie pisze. Prowadzi blog SentiMenti's world, pokazujący jej osobiste podejście do kreowania własnej przestrzeni.
Wczytywanie rekomendacji...