zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Obraz DIY

Obraz DIY
Dziś chciałam Wam pokazać DIY dla tych mniej utalentowanych malarsko, ja do nich należę. Ale cóż, nie każdemu pisane talenty wszelakie.
0
Obraz DIY

Zrobiłam "obraz" :) Na płótnie malarskim, tzw. podobraziu o wymiarach 22 cm x 29cm. Użyłam farby czarny mat w sprayu, to sprawdzona przeze mnie farba i doskonale nadaję się do szybkich metamorfoz.

Wykonanie bardzo łatwe i kreatywne :) Ja wymyśliłam sobie, że wytnę drzewka - piórka z papieru samoprzylepnego.

Po przyklejeniu ich do płótna pozostało mi tylko spryskać sprayem i czekać, aż wyschnie. Następnie zerwałam szablony i voila :)

Zapraszam również na mój blog Domek Przy Lesie.


Kreatywnie zakręcona, miłośniczka natury i przyrodnik z wykształcenia. Autorka bloga domekprzylesie.blogspot.com, w którym prezentuje swoje pomysły na wnętrze i pasje do rzeczy nietuzinkowych. Tworzy z czego tylko się da i co się da, dlatego mówi: mój dom naprawdę jest mój.
Wczytywanie rekomendacji...