zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Pięć sposobów na ozdobienie drzwi

Pięć sposobów na ozdobienie drzwi
Nie lubisz swoich starych drzwi? Potrzebujesz nadać pospolitemu skrzydłu więcej indywidualizmu? Oto kilka propozycji na szybką i efektowną metamorfozę.
0
Pięć sposobów na ozdobienie drzwi

SPOSÓB 1.

Puszka farby to najprostsze rozwiązanie. Na drzwiach z drewna czy MDF-u sprawdzą się farby ceramiczne, które świetnie kryją, a przy tym nadają trwałą i łatwą w utrzymaniu powłokę. Zamiast na jeden pomaluj każde skrzydło innym kolorem. Zerwij z monotonią!

Kolorowe drzwi w przedpokoju

 

I Tobie się uda!

1. SKRZYDŁO DRZWIOWE ANTARES
2. FARBA CERAMICZNA
3. FARBA LATEKSOWA DESIGNER COLOUR
4. FARBA LATEKSOWA

 

SPOSÓB 2.

Ale farba użyta do pomalowania drzwi wcale nie musi być kolorowa. Czarna tablicowa powłoka zmieni je dodatkowo w powierzchnię do pisania i rysowania. Dla pedantów nieznoszących pyłku z kredy na podłodze wersja light – tapeta imitująca zapisaną tablicę.

Kuchnia skandynawska z tablicowymi drzwiami

 

 I Tobie się uda! 

1. FARBA DEKORACYJNA DO TABLIC SZKOLNYCH
2. TAPETA COFFEE SHOP
3. SKRZYDŁO DRZWIOWE MARS

 

SPOSÓB 3.

Skrzydło drzwi i ściana wokół niego pokryte tapetą? Ciekawy pomysł nie tylko na odświeżenie stolarki, ale też zakamuflowanie wejścia do pokoju czy łazienki. Goście będą musieli wykazać się spostrzegawczością.

Tapeta w przedpokoju

 

 I Tobie się uda!

1. SKRZYDŁO DRZWIOWE BERGAMO
2. TAPETA MICHALS
3. TAPETA GEOMETRICA
4. TAPETA MICHALS

 

SPOSÓB 4.

Gładkie białe drzwi to idealne pole do… wyklejania. Naklejki w kontrastowej czerni dadzą najlepszy efekt. Motyw? Wedle gustu. Krople, romby, kwiaty czy litery można też samodzielnie wyciąć z samoprzylepnej folii.

Naklejki na drzwiach

 

I Tobie się uda!

 

1. NAKLEJKA W TYM DOMU
2. NAKLEJKI DEKORACYJNE ROSES
3. NAKLEJKA TANIEC
4. SKRZYDŁO DRZWIOWE MEDIOLAN 

 

SPOSÓB 5.

I jeszcze opcja najszybsza. Plakat czy grafika przypięta do skrzydła pinezkami w mgnieniu oka odmieni jego wygląd. A co najważniejsze – aranżację równie łatwo i szybko można będzie zmienić. Bardziej cierpliwym polecamy eksperymenty z washi tape, którą można nie tylko plakat przykleić, ale też ozdobnie obramować.

Stare drewniane drzwi w przedpokoju

 

I Tobie się uda!

1. SKRZYDŁO DRZWIOWE PARMA
2. GRAFIKA WARM SWEATER
3. PLAKAT MAXI NR 17
4. PLAKAT MAXI NR 32

Na blogu piszemy o tym, co nas ciekawi i inspiruje. To miejsce na pomysłowe wnętrza ze świata i designerskie znaleziska.
Wczytywanie rekomendacji...