zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Sofa DIY

Sofa DIY
Wygodna kanapa to podstawowy mebel w dobrze urządzonym salonie. Nie koniecznie musi być droga i pochodzić prosto ze sklepu.
0
Sofa DIY

Mój salon nalezy raczej do mało ustawnych. Dużo okien, mało wolnych ścian. Nie jest duży, dlatego każdy centymetr się liczy. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zamiana klasycznej kanapy na narożną.Jednak  większość narożników zwyczajnie mi się nie podoba, są toporne, wielkie albo za drogie.

A może zrobić sobie własną kanpę? Dopasować rozmiar, wygląd, kolor wg własnych upodobań.
Koncepcja sofy z palet jest powszechnie znana i fajnie wygląda, choć pasuje raczej do domku wakacyjnego. Ale palety to nie jedyne rozwiązanie - fajny materać, kilka poduch i drewniany podest mogą załatwić cały mebel. Można dołożyć kóła, albo toczone nóżki i kanapa gotowa!

źródło: Meagan at Row House Nest

źródło: bloglovin.com

źródło: Do It Yourself

źródło: About.com


Na razie szukam inspiracji, żeby na wiosnę spróbować zrobuić własną.

Pozdawiam, Pani Pieska.

 

Pani Pieska czyli Marta Lubaszewska. Tworzy głównie dla dzieci, czasem również dla dorosłych. Jest również dziennikarką i stylistką. Pisze o wnętrzach, designie i wszystkim co ładne i ciekawie zaprojektowane.
Wczytywanie rekomendacji...