Stara półka w nowej szacie

Stara półka w nowej szacie
Ostatnio trochę zmieniło się w naszej kuchni, muszę zrobić zdjęcia w wolnej chwili ale właśnie przed chwilą powiesiliśmy starą nową półkę. Półka ma ze 20 lat, była niebieska, potem zielona, aż kilka lat temu niepotrzebna wylądowała w piwnicy. Na szczęście ostatnio sobie o niej przypomniałam i właśnie zasiliła naszą odnowioną kuchnię.
0
Stara półka w nowej szacie

Usunęliśmy stare farby, nie jest idealnie ale nie ma to znaczenia, fajnie że gdzieniegdzie farba wżarła się w drewno i została na pamiątkę :)

Po oczyszczeniu półka dostała dwie warstwy lakierobejcy, a na koniec postanowiłam użyć tkaniny z moich zbiorów.

Tkanina, taker, nożyczki, chwila wolnego czasu (lepiej nie dawać zszywek gęsto żeby można szybko usunąć tkaninę gdy się znudzi albo pobrudzi :)...

i oto jest:
stara - nowa półka

Mocowanie tkaniny to frajda czego o usuwaniu starych powłok farb powiedzieć nie można, ale warto było :)

Zapraszam także na mój blog Sentimenti's world.

 

 

 

 

Lubi przedmioty, które chwile świetności mają już za sobą i na pierwszy rzut oka wydają się niewarte zainteresowania ale mają pewną wartość dodaną - niepowtarzalność, która powoduje, że w jej mieszkaniu jest takich przedmiotów sporo. Poza tym reusing jest eko, a urządzanie mieszkania to dobra zabawa. Towarzyszą jej dwaj panowie i trzy koty. Latem jej życie toczy się w ogrodzie i o tym też chętnie pisze. Prowadzi blog SentiMenti's world, pokazujący jej osobiste podejście do kreowania własnej przestrzeni.
Wczytywanie rekomendacji...