zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Świąteczny pomysł na ścianę magnetyczną

Świąteczny pomysł na ścianę magnetyczną
W pokojach naszych pociech jedną ze ścian często malujemy farbą tablicową lub magnetyczną. Świetny to pomysł rozbudzający kreatywność u dzieciaków. Jednak w okresie przedświątecznym mamy starają się by w ich pokoikach stworzyć magię i klimat dobierając starannie dekoracje.
0
Świąteczny pomysł na ścianę magnetyczną

Ja wraz z córeczką wymyśliłam sposób zaaranżowania ściany magnetycznej wykorzystując magnesy, wstążeczki, piankowe gwiazdki i klamerkowe ozdoby. Powstała choinka, bo przecież to o nią dzieci najczęściej pytają. Dekoracje w kolorze białym, czerwonym i szarym dobrałam do bazy pokoju, czyli ścian, łóżka i mebli.

Zapraszam rówiez na mój blog Domek przy lesie

 

 

 

 

Kreatywnie zakręcona, miłośniczka natury i przyrodnik z wykształcenia. Autorka bloga domekprzylesie.blogspot.com, w którym prezentuje swoje pomysły na wnętrze i pasje do rzeczy nietuzinkowych. Tworzy z czego tylko się da i co się da, dlatego mówi: mój dom naprawdę jest mój.
Wczytywanie rekomendacji...