Wieszak DIY

Wieszak DIY
Nie jestem „zbieraczką”. Po prostu nie lubię pozbywać się rzeczy wykazujących zdecydowany potencjał nowego wcielenia. Tak było z kilkoma wieszakami zabranymi ze starego mieszkania do naszego nowego domu.
0
Wieszak DIY

Odłożyłam do szuflady gdzie czekały na swój wielki dzień. I ten moment nadszedł. A raczej eksplodował z hukiem. Jestem straszną bałaganiarą. Wciąż gubię i szukam, szukam i gubię. Moje lenistwo w pewnych kwestiach osiąga niewyobrażalne rozmiary. Na przykład mam okropny zwyczaj po wejściu do domu odkładania wszystkiego na kuchenny stół. Ok, jest ogromny, ale nie jest moją garderobą, składzikiem na klucze, parasole, okulary, papierowe torby. Czasami chciałby służyć swą gładką, rozłożystą powierzchnią rodzinnej kolacji. Zdecydowałam przejąć kontrolę nad wszystkim co do tej pory rządziło mną. Okiełznać chaos toreb, ubrań, szalików, pasków, psiej smyczy i kilku innych rzeczy… To były 4 kroki. Zaskakująco lekkie, łatwe i przyjemne.

Krok 1: wymyślanie – narodziła się idea wieszaka dopasowanego do moich potrzeb czyli bardzo długiego, krok 2: kompletowanie – gromadzenie niezbędnych elementów do jego stworzenia (wykorzystałam: deski ze starego łóżka, białą farbę akrylową do ich pomalowania, różne wieszaki i gałki meblowe (kupione min. w Ikea, Leroy Merlin, 4 główki zwierzątek zaprojektowane przez fantastyczną Jorine Oosterhoff), kilka śrub do mocowania w płycie kartonowo-gipsowej, krok 3: kreowanie „obiektu” – przy zdecydowanej pomocy zręcznych dłoni mojego męża, krok 4: wieszanie – wielki finał. Wszystkim, którzy chcą stworzyć swój własny, unikatowy i skrojony według potrzeb wieszak polecam ten pomysł.
Sprawdził się znakomicie!
 
 

 

Na potwierdzenie prawdziwości słów moich co do funkcjonalnych i estetycznych walorów wieszaka, pragnę dodać, że ostatnio także garderoba została „przystrojona” nową, białą wersją kavkowego wieszaka. Gdybyście zdecydowali się pójść w moje ślady – życzę kreatywności i dobrej zabawy!

Więcej na blogu KAVKA DESIGN.

Asia Gwis graficzka i ilustratorka, autorka bloga kavkadesign.com, na codzień związana z branżą wydawniczą po godzinach zanurzona w świecie pasji i fascynacji: pięknego życia w zgodzie ze sobą i środowiskiem przyprawionego odrobiną dizajnu, sztuki i ogromną dawką bieli.
Wczytywanie rekomendacji...