Artystyczne mieszkanie w kamienicy

Artystyczne mieszkanie w kamienicy
Eklektyczne mieszkanie w sopockiej kamienicy. Kilka znalezionych mebli, kanapa z serwisu aukcyjnego, kolorowe belki stropowe i ozdobne witraże. Całość barwna i bardzo nonszalancka.
6

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Salon
Salon
W salonie kilka znalezionych mebli, kanapa z serwisu aukcyjnego, stolik zrobiony przez znajomego i metalowa ławka w roli półki na książki. Całość kolorowa i bardzo eklektyczna.
Kuchnia
Kuchnia
W niewielkiej kuchni artystyczny nieład i kolorowy miks. Pomarańczowe szafki kuchenne, czerwona półka, niebieska stolarka. Kropką nad i jest obrusik w kolorowe kropki.
Detale
Detale
Część belek stropowych, podobnie jak wszystkie drzwi, pomalowano na niebiesko. Pozostałe rozbielono. Nad przejściem do pokoju znajduje się kolorowy witraż.
Drzwi do sypialni
Drzwi do sypialni
Z kuchni przechodzi się do sypialni. Prowadzą do niej suwane, niebieskie drzwi. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić przestrzeń w niewielkim mieszkaniu.
Kredens
Kredens
Stary kredens został przemalowany na biało, aby nie przytłaczał swoim rozmiarem niewielkiego wnętrza. Stał się miejscem ekspozycji przeróżnych dekoracji, gadżetów i ciekawych przedmiotów.
Wczytywanie rekomendacji...