Dom w stylu rustykalnym

Dom w stylu rustykalnym
Ciepły i przytulny drewniany dom pod Białymstokiem. Jego centralnym miejscem jest duża kuchnia z ceglaną zabudową. Na tle starych mebli, ceglanych ścian i drewnianych podłóg wyróżniają się nowoczesne elementy takie jak kominek i szklana balustrada.
13

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kuchnia
Kuchnia
Dom urządzono w stylu rustykalnym. Duża kuchnia jest jego centralnym miejscem. Zabudowa wymurowano z czerwonych cegieł. Drewniany blat i drzwiczki szafek wnoszą ciepły i swojski klimat. W takiej kuchni nie mogło zabraknąć dużego, drewnianego stołu, przy którym spotka się cała rodzina.
Spiżarka
Spiżarka
Przy kuchni znajduje się pojemna spiżarka. W dużym domu takie pomieszczenie gospodarcze to bardzo praktyczne rozwiązanie. Tutaj ukrywa się lodówka, bojler a nawet pralka.
Kominek
Kominek
Wśród starych mebli, ceglanych ścian i drewnianych podłóg wyjątkowo odznacza się prosty kominek. Jego zabudowa jest biała i niczego nie udaje – ani starego pieca ani kominka z leśnej chaty. Za dużo stylizowanych elementów popsułoby charakter wnętrza.
Łazienka
Łazienka
W łazience dominują ściany z surowej, czerwonej cegły. Umywalkę ustawiono na odrestaurowanej stylowej komodzie. Dla przeciwwagi armatura łazienkowa jest bardzo prosta i minimalistyczna.
Szklana balustrada
Szklana balustrada
Ciekawym pomysłem jest balustrada przy schodach. Drewnianą konstrukcję wypełnia transparentne szkło. Balustrada jest bezpieczna, a zarazem przepuszcza światło i optycznie nie przytłacza pomieszczenia.
Sypialnia
Sypialnia
W sypialni za drewnianymi drzwiami znajdują się pojemne szafy mieszczące całą garderobę gospodarzy. Po zamknięciu drzwi, szafy wyglądają jak stare spatynowane meble.
Wczytywanie rekomendacji...