zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Eklektyczny dom

Eklektyczny dom
Współczesny dom właściciele postanowili urządzić nie trzymając się żadnych reguł. Jedyną, nadrzędna zasadą było, aby aranżacja dawała poczucie jakby dom był zamieszkany od dawien dawna.
7

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Łazienka
Łazienka
Ściany w łazience zabezpieczono wodoodporną farbą łazienkową w turkusowym kolorze. Nad wolnostojącą szafką zawisła stara kuchenna szafeczka, która pierwotnie służyła do trzymania przypraw. Teraz jest łazienkowym meblem na podręczne kosmetyki.
Sypialnia
Sypialnia
Pokój do spania utrzymany jest w kolorach ciemnego brązu. Jedną ze ścian wytapetowano wzorzystą, brązową tapetą. Z ciemnym kolorem kontrastuje białe, proste łóżko, zintegrowane z szafkami nocnymi.
Biblioteczka
Biblioteczka
Biblioteczka to duży regał zrobiony z płyty pilśniowej, beż użycia gwoździ i pomalowany na biało. Mieści sporą ilość książek, albumów i magazynów. Pod oknem stanął stół do pracy. Przy nim wygodny fotel na kółkach w kwiecistej tapicerce.
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia jest mała, ale przylega do niej niewielka spiżarka, w której można trzymać przetwory, artykuły spożywcze i wszystko co potrzebne w kuchni. Ścianę nad płytą ceramiczną wyłożono cienkim ozdobnym pergaminem – przyklejony na klej do tapet i zabezpieczony łazienkowym impregnatem dobrze sprawdza się na kuchennej ścianie.
Prysznic
Prysznic
W łazience zrezygnowano z gotowej kabiny prysznicowej na rzecz okrągłego murowanego brodzika wyłożonego wewnątrz kolorową mozaiką. Przed chlapiącą wodą chroni wielobarwna zasłonka prysznicowa.
Salon
Salon
Salon jest duży i łączy kilka funkcji. Jest miejscem wypoczynku, jadalnią, strefą zabaw dla dzieci oraz miejscem spotkań całej rodziny. Z prostymi współczesnymi meblami zestawiono tutaj przedwojenny komplet jadalniany oraz stare pianino. Całość tworzy przytulny eklektyczny misz-masz.
Wczytywanie rekomendacji...