Eklektyczny dom

Eklektyczny dom
Współczesny dom właściciele postanowili urządzić nie trzymając się żadnych reguł. Jedyną, nadrzędna zasadą było, aby aranżacja dawała poczucie jakby dom był zamieszkany od dawien dawna.
7

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Łazienka
Łazienka
Ściany w łazience zabezpieczono wodoodporną farbą łazienkową w turkusowym kolorze. Nad wolnostojącą szafką zawisła stara kuchenna szafeczka, która pierwotnie służyła do trzymania przypraw. Teraz jest łazienkowym meblem na podręczne kosmetyki.
Sypialnia
Sypialnia
Pokój do spania utrzymany jest w kolorach ciemnego brązu. Jedną ze ścian wytapetowano wzorzystą, brązową tapetą. Z ciemnym kolorem kontrastuje białe, proste łóżko, zintegrowane z szafkami nocnymi.
Biblioteczka
Biblioteczka
Biblioteczka to duży regał zrobiony z płyty pilśniowej, beż użycia gwoździ i pomalowany na biało. Mieści sporą ilość książek, albumów i magazynów. Pod oknem stanął stół do pracy. Przy nim wygodny fotel na kółkach w kwiecistej tapicerce.
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia jest mała, ale przylega do niej niewielka spiżarka, w której można trzymać przetwory, artykuły spożywcze i wszystko co potrzebne w kuchni. Ścianę nad płytą ceramiczną wyłożono cienkim ozdobnym pergaminem – przyklejony na klej do tapet i zabezpieczony łazienkowym impregnatem dobrze sprawdza się na kuchennej ścianie.
Prysznic
Prysznic
W łazience zrezygnowano z gotowej kabiny prysznicowej na rzecz okrągłego murowanego brodzika wyłożonego wewnątrz kolorową mozaiką. Przed chlapiącą wodą chroni wielobarwna zasłonka prysznicowa.
Salon
Salon
Salon jest duży i łączy kilka funkcji. Jest miejscem wypoczynku, jadalnią, strefą zabaw dla dzieci oraz miejscem spotkań całej rodziny. Z prostymi współczesnymi meblami zestawiono tutaj przedwojenny komplet jadalniany oraz stare pianino. Całość tworzy przytulny eklektyczny misz-masz.
Wczytywanie rekomendacji...