zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Inteligentny dom na Sadybie

Inteligentny dom na Sadybie
Sterowanie światłem, ogrzewaniem, żaluzjami czy zdalne otwieranie bramy to tylko niektóre z umiejętności domu dekoratorki wnętrz Elżbiety Kuźniackiej. Z zewnątrz niepozorna, zmodernizowana bryła z lat 60. nie zdradza zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Ani ekstrawaganckiego wnętrza z nowoczesną sztuką na ścianach.
19

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Widok na ogród
Widok na ogród
W eklektycznej jadalni z wyjściem na taras efektownie zestawiono stylowy rozkładany stół na jednej nodze z ażurowymi nowoczesnymi krzesłami z tworzywa i lampą Loop Line projektu Pani Jurek.
Salon
Salon
Miękkie szare moduły, których układ można dowolnie zmieniać, tworzą wygodną nowoczesną sofę. Została zaprojektowana specjalnie do tego wnętrza. Nad nią sztuka współczesna, która jest pasją pani domu.
Ścienna biblioteka
Ścienna biblioteka
Dyskretne stalowe półki pomalowane na biało służą jako domowa biblioteka i miejsce na dekoracje.
Kuchnia
Kuchnia
Wysoka zabudowa to coś w rodzaju spiżarni, która zastąpiła typowe szafki kuchenne. Na środku pomieszczenia zaprojektowano dwie powierzchnie - granitową wyspę i drewniany stół - obie na stalowych płozach, które dodają im lekkości. Nad blatami zawieszono lampy Kilo z porcelany przepuszczającej światło, zaprojektowane przez Panią Jurek.
Sypialnia z wanną
Sypialnia z wanną
Sypialnia jest ekstrawagancka. Obok łóżka z wysokim tapicerowanym wezgłowiem stanęła mała czarna lodówka marki Smeg i designerska wanna na podwyższeniu. Zamiast stojących lampek nocnych zainstalowano wiszące
Pokój do pracy
Pokój do pracy
Kręcone schody z barierką z blachy są efektownym elementem w architekturze pokoju do pracy, urządzonego w miejscu dawnego garażu. Nadają wnętrzu industrialny klimat.
Garderoba
Garderoba
Garderoba to autorski pomysł pani Eli i architekta Przemka Lisieckiego. Składa się z przesuwanych modułów z półkami po dwóch stronach. Podświetlono ją, montując oprawy w szczelinie przy powieszanym suficie i przy podłodze.
Pokój dziecka
Pokój dziecka
Łóżko ze schowkiem w pokoju syna znajduje się we wnęce obok kubika mieszczącego łazienkę. Kolorowy patchwork na ścianie ożywił wnętrze.
Łazienka
Łazienka
Zielona podłoga nadała łazience Tymona nowoczesny charakter. Ścianę na wprost wejścia wyłożono tym samym jasnym drewnem, z którego wykonana jest zabudowa w pokoju.
Patio
Patio
Typową kostkę z lat 60. zmodernizowano i rozbudowano. Powstał dodatkowy moduł z wyjściem na taras. Znajdujący się pod nim garaż przerobiono na dodatkowy pokój, a podjazd stał się zacisznym patio. Drewno podłogi tarasowej kontrastuje z chłodną kolorystyką elewacji.
Wczytywanie rekomendacji...