Loft w nowym budownictwie

Loft w nowym budownictwie
Mieszkanie w podwarszawskich Markach to prawdziwie męskie wnętrze. Worek treningowy już od progu zdradza fascynacje pana domu. Surowa stylistyka pozwoliła oddać klimat loftu w nowym budownictwie. Piotr celowo pozostawił odsłonięte stropy i widoczne pustaki na ścianie. Betonowa podłoga i stalowe kratownice dodały industrialnego sznytu.
40

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Strefa wejściowa
Strefa wejściowa
Przy wejściu znajduje się obszerna garderoba oraz szafki pod schodami, które wyposażone są w sprytny system przechowywania. Wieszak to autorski projekt właściciela - powstał z drążka od hantli i zawieszek znalezionych w sklepie z tandetą.
Kuchnia
Kuchnia
Wokół pionu kominowego powstał pomarańczowy kubik. W nim ukryta została część szafek kuchennych oraz sprzęt AGD. Stalowy stół służy jako blat roboczy. Nad nim zawieszono na łańcuchach metalowy grid - to miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych produktów.
Salon
Salon
Właściciel kupił mieszkanie w stanie surowym. Celowo pozostawił niektóre z zastanych elementów. Betonową podłogę pomalował kilkukrotnie farbą żywicową, a pustaki na ścianie nie zostały przykryte tynkiem. Regały na kółkach pozwalają na łatwe przearanżowanie przestrzeni.
Domowe biuro
Domowe biuro
Pod skosami zaaranżowano domowe biuro. Stalowe komody wprowadzają loftowy klimat.
Biblioteka
Biblioteka
Kącik czytelniczy od łazienki oddziela szklana ściana. Mimo, że przegroda jest transparentna, prysznic schowany jest w niszy wewnątrz mieszkania, co pozwala zachować trochę prywatności.
Łazienka
Łazienka
Z łazienki można podziwiać bibliotekę właściciela – do szklanej przegrody od strony salonu przytwierdzone są półki.
Miejsce na pralkę
Miejsce na pralkę
Pralka zamiast w łazience znajduje się w salonie ukryta za frontem szafki w kubiku.
Antresola
Antresola
W szczytowym punkcie mieszkanie ma aż 7 metrów wysokości. Właściciel postanowił dobudować antresolę, na której zaaranżował sypialnię. Podłoga została wykonana ze stalowej kratownicy, która przepuszcza światło do niższej kondygnacji.
Wczytywanie rekomendacji...