Małe mieszkanie z dużą łazienką

Małe mieszkanie z dużą łazienką
Mieszkanie Antoniny znajduje się na warszawskiej Saskiej Kępie. Choć jest niewielkie, pełno w nim ciekawych pomysłów. Właścicielka zawsze marzyła o dużej łazience, dlatego wyburzyła ściany i powiększyła ją prawie dwukrotnie.
9

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia jest otwarta i łączy się z pokojem dużym drewnianym stołem. Zamiast typowych drzwiczek w szafkach kuchennych wisi zwykła, biała zasłonka. Otwarte półki dodają lekkości niedużemu aneksowi i są miejscem na ciekawe i dekoracyjne kuchenne drobiazgi. Zwróćcie uwagę na półeczki pod oknem – Antonina wykorzystała każdy kąt na przechowywanie rzeczy.
Drzwi do łazienki
Drzwi do łazienki
Do łazienki prowadzą drzwi z dużym przeszkleniem. Zastępują okno, którego nie ma. Doświetlają pomieszczenie i optycznie powiększają. W razie potrzeby przeszklenie w drzwiach można zasłonić zasłonką.
Łazienka
Łazienka
Łazienka pierwotnie miała 3 m2 ale została dwukrotnie powiększona. Dobrze sprawdzają się w niej białe, błyszczące płytki. Odbijają światło i optycznie jeszcze bardziej powiększają pomieszczenie. Stylizowana ceramika nadaje lekko romantyczny charakter, spójny z resztą mieszkania.
Regał
Regał
Jedną ze ścian w pokoju właścicielka zamieniła w pojemny regał. Białe półki z płyt kartonowo-gipsowych wtopiły się w ścianę eksponując liczny księgozbiór, który Antonina postanowiła ułożyć … kolorystycznie. W efekcie powstała kolorowa, bardzo dekoracyjna kompozycja.
Sypialnia
Sypialnia
Pomysł z zasłonką pojawia się w również w sypialni. Szafa nie ma tradycyjnych drzwi, zamiast nich garderobę kryje kwiecista tkanina. Nie kosztuje dużo i łatwo można ją wymienić na inną.
Wczytywanie rekomendacji...