Mieszkanie niskobudżetowe

Mieszkanie niskobudżetowe
Niewielkie mieszkanie w starej kamienicy urządzone niskim kosztem. W roli szafek kuchennych sprawdza się dół starego kredensu, plastikowe pojemniki na buty stały się szafką nocną, a zamiast drzwi do łazienki jest indyjska tkanina z ciekawym wzorem.
10

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kuchnia
Kuchnia
Wyposażenie i aranżacji kuchni są bardzo niskobudżetowe. W roli szafek kuchennych sprawdza się dół starego kredensu. W jego blacie osadzono stalowy zlewozmywak. Kiczowate dekoracje, takie jak podświetlane lustro czy różowy żyrandol rozweselają oszczędne w aranżacji pomieszczenie.
Łazienka
Łazienka
Łazienka jest niewielka. Pomysłem na jej optyczne powiększenie jest wewnętrzne okno, zrobione z przesuwanych drzwi wannowych. Dzięki niemu biorąc kąpiel można mieć widok na całe mieszkanie. Zamiast drzwi indyjska bawełniana tkanina z ciekawym wzorem.
Tapeta
Tapeta
Jedną ze ścian sypialni ozdobiono fototapetą z zielonymi liśćmi. Ożywia ona spokojne, proste wnętrze. Stare, drewniane drzwi zostały oczyszczone z farby aż do żywego drewna. Przypominają o zabytkowym charakterze budynku
Sypialnia
Sypialnia
Ciekawy pomysł na wykorzystanie plastikowych szafek na buty. Powieszone nad łóżkiem pełnią rolę szafki nocnej. Ponieważ są w kolorze ściany wydają się prawie niewidoczne. Na półce zamontowanej we wnęce pod parapetem mieszczą się płyty CD.
Szafa
Szafa
Szafa w sypialni ma lustrzane fronty, dzięki temu optycznie powiększa przestrzeń. We wnęce za zasłonką ukrywa się mały, ale wygodny kącik krawiecki ze stolikiem i maszyną do szycia.
Wczytywanie rekomendacji...