Mieszkanie w stylu vintage

Mieszkanie w stylu vintage
Mieszkanie w pięknej krakowskiej kamienicy jest wynajmowane. Pomysłem na jego aranżację była biała, neutralna baza i kolorowe, ciekawe meble i przedmioty vintage.
5

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Salon
Salon
Mieszkanie w pięknej krakowskiej kamienicy jest wynajmowane. Pomysłem na jego aranżację była biała, neutralna baza i kolorowe, ciekawe meble i przedmioty vintage. W salonie duże okno stało się ciekawym tłem dla odrestaurowanych kanapy i foteli sprzed lat.
Plakaty
Plakaty
Ozdobą ściany stały się kolorowe plakaty vintage. To fajny pomysł na dekorację w mieszkaniu. Takie plakaty można kupić na aukcjach internetowych i targach staroci.
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia w mieszkaniu przeszła generalny lifting. Brzydkie płytki ceramiczne oklejono kolorową folią. W roli szafki kuchennej sprawdza się kredens z lat 60. Na podłodze wykładzina elastyczna, która zakryła nieciekawą terakotę.
Jadalnia
Jadalnia
Biały, okrągły stół w kuchni to oryginał z lat 60. Podobnie jak krzesła. Całość tworzy przyjemny zestaw w klimacie vintage, świetnie grający z przedwojennym kamienicznym mieszkaniem.
Sypialnia
Sypialnia
Sypialnia jest przechodnia. Nad łóżkiem ścianę zdobią, podobnie jak w salonie, kolorowe plakaty. W roli szafek nocnych dwie identyczne komódki z lat 60.
Wczytywanie rekomendacji...