zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy
Mieszkanie w kamienicy jest bardzo wysokie. Zachowano w nim oryginalną stolarkę okienną. Skrzynkowe okna zostały pieczołowicie odnowione. Dzięki temu wnętrza zachowały swój przedwojenny urok.
9

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kamienica
Kamienica
Mieszkanie jest bardzo wysokie. Zachowano w nim oryginalną stolarkę okienną. Skrzynkowe okna zostały pieczołowicie odnowione. Dzięki temu wnętrza zachowały swój przedwojenny urok.
Piec
Piec
Salon zdobi piękny kaflowy piec, jednak jest on zupełnie …nowy. Choć dzięki temu, że do jego budowy użyto kafle różniące się odcieniem, piec wygląda jakby stał tu od zawsze.
Łazienka
Łazienka
Łazienka jest prosta i biała. Wybrano do niej białe płytki typu subway. Dobrze komponują się ze stylizowaną armaturą i ceramiką. Całość utrzymana jest w klimacie przedwojennych łazienek.
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia także nawiązuję swoją aranżacją do klimatu retro. Jest klasyczna i oszczędna. Białe szafki ustawione są w kształcie litery U. Blat jest z czarnego kamienia, podobnie jak kołnierz nad blatem. To rozwiązanie jest bardzo eleganckie i praktyczne.
Pokój syna
Pokój syna
W pokoju syna jest wysoka antresola. Na niej znajduje się miejsce do spania. Pod antresolą stoi biurko oraz spory regał na książki.
Pokój córki
Pokój córki
Łóżko z baldachimem znajduje się w pokoju córki. Na ścianie kolorowy obraz, który stanowi piękne tło dla mebla. Po zasłonięciu wszystkich zasłonek, łóżko staje się zacisznym i bardzo intymnym miejscem.
Wczytywanie rekomendacji...