Mieszkanie z napisami

Mieszkanie z napisami
Mieszkanie na poddaszu urządzono w szarościach, bieli i beżu. Duża, otwarta przestrzeń została ozdobiona napisami na ścianach. Nazwy ulubionych przypraw ciągną się wzdłuż całego mieszkania.
7

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia jest duża i otwarta. Znajduje się w przejściu do pokoju. Na środku stanął stół, który może pomieścić 6 osób. Jest centralnym, najważniejszym miejscem w całym domu. Ścianę nad blatem kuchennym zabezpieczono szklaną taflą. To bardzo praktyczne i trwałe rozwiązanie. Jej zielonkawy kolor współgra z jasnymi szafkami kuchennymi.
Komin
Komin
Pomiędzy pokojem i kuchnią znajduje się komin. Właściciele obłożyli go płytkami klinkierowymi i pomalowali białą farbą olejną. Powstał ciekawy efekt: gładka i błyszcząca ceglana faktura. W ten sposób trudny element konstrukcyjny stał się ciekawą ozdobą wnętrza.
Salon
Salon
Jasny salon zdobią napisy na ścianach. Nazwy ulubionych przypraw ciągną się właściwe wzdłuż całego mieszkania. Wycięto je z płyty PCV, pomalowano i przyklejono do ściany. Szafa w ścianie jest praktyczna i pojemna. Optycznie lekkie drzwi z mlecznego szkła skutecznie zasłaniają przechowywane przedmioty.
Sypialnia
Sypialnia
Sypialnia jest bardzo prosta i dość surowa. W roli stolika nocnego świetnie sprawdza się dziecięce krzesełko w intensywnym żółtym kolorze.
Łazienka
Łazienka
W łazience wzrok przyciąga ozdobne lustro. Właścicielka włąsnoręcznie je przerobiła dostosowując do stylu łazienki. Ciemną indyjską ramę przemalowała na jasny kolor.
Wczytywanie rekomendacji...