zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mieszkanie z przestronnym salonem

Mieszkanie z przestronnym salonem
W tym niewielkim mieszkaniu postawiono na przestronną część dzienną. Właściciele wyburzyli ścianę i połączyli salon, kuchnię oraz jadalnię w funkcjonalną całość. Bo najbardziej zależało im na wygodzie i dobrej rodzinnej komunikacji.
6

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

JADALNIA
JADALNIA
Długi stół jest sercem tego mieszkania. Ustawione wokół niego kolorowe krzesła rozweselają wnętrze i dodają wystrojowi charakteru. Z meblem sąsiaduje domowa biblioteka zajmująca prawie całą ścianę pokoju.
SALON
SALON
Salon z wygodną kanapą zabudowano pojemną szafą. To mebel „dwustronny”, do którego dostęp możliwy jest również od strony sypialni. Pomieszczenia dzielą składane drzwi, łączy zaś parkiet ułożony w jodełkę i pomalowany na biało.
KUCHNIA
KUCHNIA
Nad blatem kuchennym ułożono wielokolorowy patchwork z płytek. Cześć kafli właściciele otrzymali z pracowni artysty Andrzeja Bersza, resztę dokupili. Całość wygląda jak współczesna abstrakcja i doskonale komponuje się z czarnymi gładkimi frontami szafek kuchennych.
PÓŁKI
PÓŁKI
Z wiszących szafek zrezygnowano na rzecz lekkich białych półek. Służą do przechowywania szkła stołowego i porcelanowych naczyń. W ciemny drewniany blat wkomponowano eklektycznie ceramiczny zlew w rustykalnym stylu.
ŁAZIENKA
ŁAZIENKA
Podobnie jak w kuchni ścianę w łazience ozdobiono patchworkiem z kafli. Płytki są niezwykle malownicze. I efektownie prezentują się w zestawieniu z armaturą w stylu retro.
Wczytywanie rekomendacji...