zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Nowoczesny dom pod Wrocławiem

Nowoczesny dom pod Wrocławiem
W podwrocławskich Gałowicach tradycja spotkała się z nowoczesnością. Dom z dwuspadzistym dachem pokryto cienkimi deskami. W środku jest bardzo nowocześnie. Odsłonięta więźba dachowa ma współczesną formę. Kominek wbudowano w ścianę, a schody wykonano z metalowej siatki. Wszystko utrzymano w tonacji eleganckiej szarości.
19
Zobacz także

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Salon
Salon
Szarość ścian ociepla ciemna drewniana podłoga. Jeszcze cieplej robi się dzięki kominkowi, który wbudowano w ścianę. Meble są oszczędne w formie, przywodzą na myśl najlepsze dokonania modernizmu. Skórzana sofa, stolik-kubik i minimalistyczny regał wystarczyły, by nadać wnętrzu eleganckiego sznytu.
Jadalnia
Jadalnia
Mimo że parter domu to otwarta przestrzeń, szary kubik z łazienką w środku wyznacza strefy funkcjonalne. Jadalnia ma eklektyczny klimat. Przy stole ustawiono czerwone krzesła z tworzywa sztucznego. Nad nim lampa wykonana z gałęzi. Pałacowy element wprowadza lustro w ozdobnej, złotej ramie.
Kuchnia
Kuchnia
Właściciele od zawsze chcieli mieć dużą kuchnię, w której będą mogli wspólnie gotować i spędzać czas. Dlatego zdecydowali się na wyspę z wysuwanym blatem. Gdy jest niepotrzebny wsuwa się go nad wyspę, a kuchnia zyskuje więcej przestrzeni.
Łazienka
Łazienka
Szara, monochromatyczna łazienka to ulubione miejsce gospodarzy. Ciemne barwy dodają wnętrzu elegancji. Jedyne kolorystyczne odstępstwo od szarości to biała wanna i umywalka. Lustro na całej szerokości ściany powiększa pomieszczenie.
Sypialnia
Sypialnia
Do współczesnej ramy łóżka dodano zagłówek, który pochodzi ze starego kompletu meblowego. Tu również konsekwentnie użyto szarości - tym razem na tapecie w pionowe pasy. Jako lampki nocne świetnie sprawdziły się kinkiety marki Tolomeo.
Więźba dachowa
Więźba dachowa
Odkryta więźba dachowa to ukłon w stronę tradycji. Nie ma ona jednak tradycyjnego wyglądu. Wąskie deski połączone metalowymi łacznikami ułożone są w rytmiczne rzędy. Dzięki odkrytej więźbie dom zyskał więcej przestrzeni oraz ciekawy detal.
Schody
Schody
Schody oraz podłogę na antresoli wykonano z kratownicy. Dzięki temu konstrukcja jest lekka, ma nowoczesny wygląd i przepuszcza światło do niższych kondygnacji.
Wczytywanie rekomendacji...