Przytulny dom pod miastem

Przytulny dom pod miastem
Urządzony w stonowanej kolorystyce dom pod Wrocławiem jest pełen mebli, które oddają sentymentalne upodobania właścicieli. Część z nich odziedziczyli, część wybrali w trakcie pieczołowitych poszukiwań. Tworzą one spójną przytulną całość.
14

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SALON
SALON
Szare ściany w salonie są idealnym tłem dla białych klasycznych kanap i współgrają z ciepłą drewnianą podłogą. Gięty bujany fotel wprowadza nostalgiczną atmosferę. Odpoczynkowi sprzyja widok na ogród.
JADALNIA
JADALNIA
W otwartej przestrzeni na granicy salonu i kuchni postawiono wygodny rodzinny stół. Drewniany mebel na toczonych nogach i z ciemnym blatem tworzy stylowy zestaw jadalniany z krzesłami w stylu retro.
KREDENS
KREDENS
Kredens w stylu retro z ozdobnym gzymsem i rozetkami na profilowanych frontach jest nie tylko ozdobny, ale i funkcjonalny. Pozwala mieć pod ręką zastawę, służy też do przechowywania książek kulinarnych. Mebel jest spójny stylistycznie z wyposażeniem kuchni i jadalni.
ZEGAR
ZEGAR
W otwartej przestrzeni salonu i przedpokoju zadbano o najmniejsze detale. Zegar dworcowy w stylu retro współgra z żeliwnym ażurowym stojakiem na drewno. A ścianę w głębi zdobi kolaż zdjęć w stylowych ramkach.
PRZEDPOKÓJ
PRZEDPOKÓJ
W przestrzeni pod ażurowymi schodami zaaranżowano przytulny kącik wypoczynkowy. Vintage’owemu fotelowi towarzyszy stara skrzynia w roli stolika kawowego. Po sąsiedzku stanęła komoda we francuskim stylu, której ozdobą jest stary kufer.
KOMINEK
KOMINEK
Sielankową scenerię salonu uzupełnia stylowy kominek. Jego żeliwny rzeźbiony portal jest jednocześnie wyrazistą ozdobą wnętrza. W podobnym stylu dobrano wieszak na kominkowe akcesoria.
KUCHNIA
KUCHNIA
Kuchnia miała być praktyczna i wygodna do gotowania. Jej rustykalny angielski klimat budują białe meble z retro uchwytami i stylizowany piekarnik. Położone w karo „obłupane” kafle są współczesne, choć wyglądają na bardzo stare.
SZAFA
SZAFA
Stylowa szafa została wypatrzona przez właścicieli na aukcji Allegro. Bogato zdobiony mebel z fazowanymi frontami i rzeźbionymi okuciami dodał sypialni francuskiego szyku. Dzięki kremowemu wykończeniu i zgrabnym nóżkom wygląda bardzo lekko.
SYPIALNIA
SYPIALNIA
Kremowe wykończenie łóżka i jego błękitna tapicerka elegancko komponują się z czekoladowym zgaszonym brązem, na który pomalowano ściany. A stylowe kinkiety po obu stronach łóżka wprowadziły do wystroju harmonię. Na szerokim niskim parapecie można się zrelaksować, czytając książkę.
Wczytywanie rekomendacji...