Dom ekologiczny

Dom ekologiczny
Ten dom jest pełen pozytywnej energii - dosłownie i w przenośni. Solary na dachu, pompa ciepła w piwnicy, okna zwrócone na południową stronę sprawiają, że jest samowystarczalny pod względem gromadzenia i odzyskiwania ciepła. A liczna rodzina i spore grono przyjaciół, których nigdy tu nie brakuje, wnoszą do niego ciepłą atmosferę.
0

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Drewno i szara blacha tworzą ciekawą nowoczesną elewację, która wtapia się w tło otaczającego krajobrazu. W podłogę tarasu wstawiono panele z mlecznego szkła, dzięki którym doświetlone zostały pokoje znajdujące się na niższym poziomie.
Salon
Salon
Kuchnia, jadalnia i salon znajdują się w otwartej przestrzeni parteru. To idealne rozwiązanie dla dużej rodziny i licznego grona znajomych. Ażurowe schody prowadzące na piętro nie zakłócają swobodnego dopływu światła z umieszczonego przy nich okna.
Kącik rekreacyjny
Kącik rekreacyjny
W zimowe wieczory rodzina i przyjaciele spędzają długie godziny na grze w piłkarzyki. Stół do gry znajduje się na antresoli pod skosami.
Kuchnia
Kuchnia
Niewielki aneks kuchenny wyposażono w grafitowe meble z frontami lakierowanymi na wysoki połysk. Odbijające się w nich światło optycznie powiększa przestrzeń. Niewielki śniadaniowy stół jest dodatkową powierzchnią roboczą.
Kominek
Kominek
Podwieszany nowoczesny kominek swoją formą urozmaica wystrój salonu. I rozprowadza ciepło po całym domu. Można go używać na dwa sposoby - z otwartym lub zamkniętym specjalną przesłoną paleniskiem - w zależności od potrzeb.
Wczytywanie rekomendacji...