zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Dom w Reykjaviku

Dom w Reykjaviku
We wnętrzu ponad stuletniego domu w stolicy Islandii niewiele się zmieniło. Meble to stylowa zbieranina rodzinnych pamiątek i znalezisk z targów ze starociami. Właściciele dbają, by duch przeszłości wciąż był obecny.
6

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Reykjavik to nowoczesne miasto, ale wciąż dominuje w nim stara, niska zabudowa. Ten dom ma ponad sto lat i prawie nic się w nim nie zmieniło.
Klimat przeszłości
Klimat przeszłości
Właściciele dbają, by duch przeszłości nadal był obecny we wnętrzu. Część mebli to rodzinne pamiątki, pozostałe to zbieranina rzeczy, które kupili podczas podróży.
Stylowy miks
Stylowy miks
Właścicielka nie podąża za żadnym konkretnym stylem. Chce, by wszystko po prostu do siebie pasowało.
Lustro
Lustro
Lustro pochodzi z targu ze starociami w Barcelonie. Podróżowało z właścicielami do Belgii i Kalifornii, by w końcu trafić na Islandię.
Gablotka
Gablotka
Drzwi tej gablotki pochodzą ze statku, który osiadł na mieliźnie u wybrzeży Islandii.
Biblioteka
Biblioteka
Rodzinny księgozbiór zamknięto w wysokiej po sufit biblioteczce. Przed kurzem chronią przeszklone drzwiczki.
Jadalnia
Jadalnia
Jadalnia połączona jest z nowoczesną kuchnią. Stary, drewniany stół to centrum życia rodzinnego. Domownicy starają się, by zsiąść przy wspólnym posiłku przynajmniej raz dziennie.
Wczytywanie rekomendacji...