zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Dom w stylu Bauhaus

Dom w stylu Bauhaus
Typowy dla lat 70. bungalow wygląda teraz jak nowoczesna willa. Duże przeszklenia i mnóstwo otwartej przestrzeni. Mimo to, jest przytulnie, a dzieci mają się gdzie wyszaleć.
6

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Ten dom należał kiedyś do rodziców Michaela. Wcześniej był dużo niższy i podzielony na małe pokoje. Michael wyburzył dach i podniósł kondygnację przy pomocy szklanych ścian.
Hol
Hol
Drzwi obsadzono w szklanej ścianie. To kolejny zabieg, który ma doświetlić wnętrze. Zaraz po przekroczeniu progu zaczyna się strefa dzienna - liczy aż 150 m. kw. powierzchni. Na górę prowadzi otwarta klatka schodowa. Balustrada ze szkła przepuszcza naturalne światło.
Kuchnia
Kuchnia
Biała, nowoczesna zabudowa z frontami na wysoki połysk została skontrastowana z czarnym blatem z konglomeratu. Tym samym materiałem wyłożono ścianę. W wyspie kuchennej zainstalowano płytę indukcyjną i ukryto przydatne schowki.
Salon
Salon
Posty wystrój, jasne ściany i kominek, który grzeje w zimne dni. Właścicielom nie trzeba już więcej, skoro zza ogromnych okien rozpościera się widok na wiejski krajobraz.
Wanna w sypialni
Wanna w sypialni
Na piętrze mieści się tylko łazienka i sypialnia. Nie ma tu żadnych podziałów, więc nic dziwnego, że wanna znajduje się tuż przy łóżku. Po kąpieli można od razu wskoczyć pod kołdrę lub zrelaksować się na tarasie.
Łazienka
Łazienka
Zamiast glazury gładkie powierzchnie drewna, kamienia i żywicy. Nad umywalką zamontowano dwie baterie - idealne rozwiązanie dla pary.
Wczytywanie rekomendacji...