zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Dom z basenem na tarasie

Dom z basenem na tarasie
Forma i funkcjonalność domu zostały dostosowane do trudnej, stromej działki. Właściciele zdecydowali się na dwie kondygnacje – dzięki temu mogą w pełni korzystać z wiatru i słońca Gwadelupy. Z zawieszonego nad zboczem basenu rozpościera się widok na bujną zieleń i zatokę.
2

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Wejście usytuowane jest na poziomie wyższej kondygnacji. Do wnętrza domu prowadzi nadwieszana kładka. Większość elewacji pokryto białymi, poziomo ułożonymi deskami.
Strefa dzienna
Strefa dzienna
Strefa dzienna to najważniejsza część domu. Tu większość czasu spędzają domownicy. Wnętrze jest otwarte – podziały na funkcje są jedynie umowne, wyznaczają je różne materiały użyte do wykończenia podłogi. Część ściany nie jest przeszklona. Pełni rolę tarasu, który zabezpieczono barierką. Można z niego obserwować zatokę i podziwiać bujną zieleń Gwadelupy.
Kuchnia
Kuchnia
Nad kuchnią znajduje się antresola. Niewielka ścianka dźwigająca konstrukcję oddziela też kuchnię od części jadalnianej. Prześwit wraz z blatem służy jako barek. Ściany obito takimi samymi białymi deskami jak elewację domu.
Basen
Basen
Na tarasie znajduje się nadwieszany basen. Ma formę betonowej rynny, której część zawieszona jest nad zboczem. Beton dobrze łączy się z jasnymi deskami na elewacji oraz deskami w naturalnym kolorze, którymi wyłożono taras.
Taras
Taras
Basen to kolejne miejsce, z którego można podziwiać niesamowite widoki. Jego konstrukcja wpuszczona jest w taras. Tworzy z nim jednolitą płaszczyznę.
Wczytywanie rekomendacji...