Dom z meblami z recyklingu

Dom z meblami z recyklingu
To mieszkanie powstało w dawnym zakładzie tapicerskim. Jego obecni mieszkańcy uwielbiają meblarski recykling - kupione na pchlich targach lub znalezione przedmioty przerabiają na meble i domowe sprzęty.
2

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Mobilne meble
Mobilne meble
Geraldine i Alexandre w większości mebli zamontowali kółka. Dzięki temu stoły, szafy i skrzynie łatwo mogą zmieniać miejsce, a właściciele bez problemu modyfikować wystrój mieszkania.
Łazienka
Łazienka
Większość przedmiotów w domu pochodzi z odzysku. W łazience za półkę na kosmetyki służy stara, drewniana skrzynka po winie.
Salon
Salon
Salon mieści się w przyziemiu. Industrialne pozostałości, jak np. betonowa podłoga i schody ocieplają eklektyczne dodatki: perski dywan, sofa w stylu Ludwika XIV i stolik kawowy z pnia drzewa.
Miejsce do pracy
Miejsce do pracy
Na półpiętrze, tuż przy schodach, mieści się domowe biuro. Za biurko służy stary, stylowy sekretarzyk. Świetnie kontrastuje z industrialnymi betonowymi schodami z metalową poręczą.
Biblioteka
Biblioteka
W ramie ze starych desek mieści się regał. Książki ułożono pionowo w wąskich rzędach.
Sypialnia
Sypialnia
Do dekoracji sypialni wykorzystano stare ramy obrazów - jedną pustą zawieszono na ścianie, z drugiej powstała nietypowa lampka nocna.
Pokój gościnny
Pokój gościnny
Przestrzeń na półpiętrze zagospodarowano na pokój gościnny. W roli łóżka sprawdza się materac przykryty ozdobną narzutą.
Patio
Patio
Wspólne miejsce dla całej rodziny to patio. Podłogę wyłożono ryflowanymi deskami. Drewnem obłożono też jedną ze ścian, na którą wypuszczono pnącze.
Wczytywanie rekomendacji...