zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Dom z tarasem ze schodów

Dom z tarasem ze schodów
Sabine i Peter przekształcili parterowy dom z lat 60. w nowoczesną wygodną willę. Z dużym ogrodem, gdzie można grać w minigolfa. Jednak ze wszystkich atutów swojego nowego lokum najbardziej kochają piękny widok roztaczający się z okien.
3

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ruchoma ściana
Ruchoma ściana
Przesuwana tafla matowego szkła dzieli przestrzeń i jednocześnie zapewnia dostęp światła. Zaplanowano ją pomiędzy strefą wejściową a dzienną.
Salon
Salon
Nowoczesny salon jest urządzony oszczędnie, ale przytulnie. Drewno na podłodze i zestaw wypoczynkowy w miodowym kolorze ocieplają wnętrze. Panoramiczne okno zapewnia wspaniały widok na górę Petersberg.
Jadalnia
Jadalnia
Do jadalni wybrano stół, który ma aż 3 metry długości. Wykonany z litego dębowego drewna mebel ciekawie prezentuje się w towarzystwie kolorowych krzeseł Series 7 projektu Arne Jacobsena.
Kuchnia
Kuchnia
Błyszczące białe meble pozostają dyskretnie w tle otwartej przestrzeni. Wyspa i reszta zabudowy zostały funkcjonalnie rozplanowane według wskazówek pani domu. Strefa robocza jest połączona z jadalnią, skąd roztacza się sielankowy widok na ogród.
Schody
Schody
Schody prowadzą do części prywatnej z sypialnią i łazienką. Ponieważ nie mają barierki, potęgują wrażenie przestronności parteru. Murowaną konstrukcję pokryto dla spójności wystroju takim samym drewnem jak podłogę.
Stylowy akcent
Stylowy akcent
Witrynka w przedpokoju to oryginalny mebel w stylu art nouveau. I pamiątka rodzinna. Peter i Sabine umiejętnie wpisali antyk w nowoczesny wystrój swojego domu.
Architektura
Architektura
Przebudowując dom z lat 60., architekt dodał jedno piętro i zaprojektował okazałe betonowe schody, które służą za... taras. Duże okna łączą wnętrze z otaczającym ogrodem.
Wczytywanie rekomendacji...