Domek w górach

Domek w górach
W tej górskiej chacie nie znajdziecie rustykalnych akcentów czy prowizorycznych rozwiązań. To nowoczesny budynek o zupełnie nowej estetyce i z wszelkimi udogodnieniami.
6

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Do budowy swojego domu właściciele użyli betonu, szkła i drewna. To ostatnie tworzy elewację o ciekawej strukturze. Liczne i duże okna w całym budynku pozwalają podziwiać wspaniałe widoki, a zarazem zapewniają ciepło, bo mają doskonałą izolację.
Sypialnia
Sypialnia
Łóżko w tej sypialni ustawiono przy niskiej ściance, która tapicerowana skórą o wężowej fakturze stanowi eleganckie wezgłowie. Za plecami mebla znajdują się kabina prysznicowa i garderoba. Belki konstrukcyjne pomalowane na czarno są wyrazistym elementem wystroju.
Salon
Salon
Strefa wypoczynkowa z narożną kanapą skupiona jest przy nowoczesnym kominku o ciekawej walcowatej formie. Biały mebel równoważy czarne kafle na podłodze, framugi okien i belki konstrukcyjne. Między kuchnią a salonem urządzono dodatkowo kącik barowy z wysokim stołem na jednej nodze i designerskimi stołkami.
Schody
Schody
Lekko wyglądające schody mają stopnie mocowane na metalowej belce i barierkę w postaci ażurowej ścianki z drewna. Jest ona estetyczna i bezpieczna dla dzieci. To ciepły akcent w tym nowoczesnym wnętrzu.
Kuchnia
Kuchnia
Elementy schodów są w naturalnym kolorze drewna, ale belki konstrukcyjne pomalowano na czarno. Dzięki temu dodają wnętrzu elegancji. Dla kontrastu i rozjaśnienia aranżacji wybrano białe fronty półwyspu i betonowe blaty.
Kuchenny półwysep
Kuchenny półwysep
Betonowy blat kuchennego półwyspu został podświetlony, dzięki czemu wygląda lekko i nowocześnie. I ciekawie prezentuje się na tle czarnych mebli. Całą przestrzeń roboczą doświetlają oprawy umieszczone w podwieszanym suficie.
Jadalnia
Jadalnia
Sąsiadująca z kuchnią jadalnia jest minimalistyczna. Proste krzesła i stół ustawiono tuż przy drzwiach na taras. Latem, gdy są otwarte, rodzina może delektować się posiłkami na świeżym powietrzu.
Drzwi w podłodze
Drzwi w podłodze
Umieszczone w podłodze dwuskrzydłowe drzwi prowadzą do piwnicy. Wykonane zostały z litego drewna o pięknym usłojeniu. Żeby nie dźwigać skrzydeł z podłogi, każde zaopatrzono w łańcuch, który przytrzymuje je na pewnej wysokości.
Pokój telewizyjny
Pokój telewizyjny
W piwnicy, do której schodzi się po drewnianych schodkach o lekkiej konstrukcji, urządzono pokój telewizyjny. Czarne ściany i wygodne skórzane leżanki nadają mu klimat kinowej sali. To prawdziwy azyl dla całej rodziny.
Wczytywanie rekomendacji...