Ekskluzywny chalet w Austrii

Ekskluzywny chalet w Austrii
Z zewnątrz tradycyjna górska chata, wewnątrz luksusowe wyposażenie i wszelkie wygody. Dom w Saalbach w Austrii to dla holenderskiej rodziny odskocznia od przemysłowego krajobrazu Rotterdamu. Swoim azylem chętnie dzielą się z rodziną i przyjaciółmi.
2

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Dom w stylu alpejskim został wybudowany tuż obok stoku narciarskiego. Spadzisty dach i drewno na elewacji zestawiono z nowoczesnym przeszkleniem od strony salonu. Budynek otacza rustykalne ogrodzenie.
Salon
Salon
Wnętrze urządzono bardzo luksusowo. Sofa obita mięsistym aksamitem, skóra na połodze, solidny drewniany stolik kawowy - wszystko w eleganckiej czerni i graficie - to ekskluzywne wyposażenie salonu.
Jadalnia
Jadalnia
Jadalnia z długim stołem i wygodnymi tapicerowanymi krzesłami sąsiaduje z aneksem kuchennym. W jej wystroju uwagę zwracają żyrandole z poroża. Choć tak naprawdę są wykonane z tworzywa, idealnie wpisują się w alpejski klimat.
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia z wyspą, której blat powstał z drewna z recyklingu ma rustykalny charakter. Pogłębiają go dodatkowo proste meble luchenne zbite z desek oraz kamionkowe dzbanki i inne naczynia poustawiane dla ozdoby na półkach.
Sypialnia
Sypialnia
W małżeńskiej sypialni wrażenie robi ściana wyłożona... pniami brzóz. Właścicielka domu podpatrzyła ten pomysł w jednym z hoteli. Ustawiona tyłem do łóżka sofa wydziela kącik wypoczynkowy we wnętrzu.
Kącik rekreacyjny
Kącik rekreacyjny
Sofa z wysokim tapicerowanym oparciem i stoliki do gry w szachy stanowią wyposażenie kącika rekreacyjnego urządzonego tuż przy wejściu. Na jego rzecz zrezygnowano z typowego holu, dzięki czemu goście mają dodatkowe miejsce do rozmów, a dzieci - do zabawy.
Bar
Bar
Piwniczka z barem znajduje się na parterze, obok kącika rekreacyjnego i sauny. Część dzienna z jadalnią i kuchnią mieści się na piętrze.
Wczytywanie rekomendacji...