zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Kolorowe wnętrze kamienicy

Kolorowe wnętrze kamienicy
W stylowej kamienicy w Bonn kryje się pełne kolorów wnętrze. Kontrastowe zestawienia barw, minimalistyczne meble i sprzęty to idealny dodatek do oryginalnych detali: bogato zdobionych sztukaterii, skrzynkowych okien i starej stolarki drzwiowej.
3

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Kaufmannstraße w Bonn to ekskluzywny adres. Ulica pełna jest historycznych budynków z fasadami bogatymi w detale.
Przedsionek
Przedsionek
Przedsionek utrzymany jest w klasycznym stylu. Wysokie, jasne wnętrze zdobią zachowane oryginalne detale - łukowaty sufit, sztukaterie i ozdobna stolarka drzwiowa.
Klatka schodowa
Klatka schodowa
Schody i poręcze to klasyczny element wystroju tego wnętrza. Zestawiono je z nowoczesnym, czerwonym muralem na ścianie i fioletowym chodnikiem. Geometryczny motyw ciągnie się również na kolejne piętro.
Salon
Salon
Dwuskrzydłowe drzwi na parterze prowadzą do salonu. Klasyczne wnętrze zneutralizowano prostymi meblami - rzędami półek i dwoma sofami o wspólnym zagłówku.
Kuchnia
Kuchnia
Proste, szare fronty kuchennych szaf nie rzucają się w oczy. W tym wnętrzu bowiem kolor ma grać pierwszoplanową rolę - podłogę z desek pomalowano czerwoną farbą. Wysuwany półwysep to bardzo praktyczne rozwiązanie - pełni rolę dodatkowego blatu roboczego i stołu przy którym można zjeść szybki posiłek.
Jadalnia
Jadalnia
Właściciele nie lubią, gdy wnętrze wypełnione jest zbędnymi sprzętami, dlatego w jadalni postawili na kilka stylowych dodatków. Centrum to stół z drewnianym blatem, przy nim zaś stoją kolorowe krzesła projektu Ray i Charlesa Eamsów.
Sypialnia
Sypialnia
To wnętrze jest bardzo nowoczesne. Łóżko, zabudowa nad wezgłowiem i przylegająca do niego szafa to minimalistyczna kompilacja. Wnękę w nogach łóżka oświetla nastrojowe światło.
Łazienka
Łazienka
Sypialnia na parterze domu połączona jest z łazienką, która również została utrzymana w minimalistycznym stylu. Ściany i podłogę pokryto taką samą, białą mozaiką. Z wanny wbudowanej w podłogę przez wysokie okno można podziwiać ogród.
Pokój dziecięcy
Pokój dziecięcy
Żółte ściany i pomalowana na niebiesko drewniana podłoga to tło dla prostych mebli. Dzięki intensywnym kolorom duże i wysokie wnętrze wydaje się mniejsze, przez co jest bardziej przytulne.
Łazienka
Łazienka
Łazienka na piętrze została wyłożona dwukolorową mozaiką nawiązującą do koloru drewnianej podłogi w pokoju dziecięcym. Prostotę wnętrza podkreślają minimalistyczne sprzęty i dodatki: proste umywalki, grzejnik i wieszaki.
Pokój telewizyjny
Pokój telewizyjny
W tym pomieszczeniu jest tylko kilka niezbędnych sprzętów. Jasne ściany, pomalowana na biało drewniana podłoga i beżowa sofa zostały przełamane fioletową leżanką.
Ogród
Ogród
Od strony podwórza do domu prowadzi dwupoziomowy taras. Ogrodowe meble to klasyki designu - plastikowe krzesła S Chair projektu Vernera Pantona.
Wczytywanie rekomendacji...