Loft w starej szwalni

Loft w starej szwalni
Gdy projektantka mebli, Solenne de la Fouchaderie, pierwszy raz przekroczyła próg starej, londyńskiej szwalni, od razu postanowiła w niej zamieszkać. Przestrzeń zmieniła w stylowy loft pełen zaprojektowanych przez siebie mebli oraz klasyków światowego designu.
3

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Otwarta przestrzeń
Otwarta przestrzeń
Loft liczy 150 m.kw. powierzchni. Z wyjątkiem sypialni i łazienki, cała przestrzeń została otwarta. Pełno tu jednak zakamarków, w których można się schować. Dzięki dużym przeszkleniom do wnętrza wpada sporo naturalnego światła.
Kuchnia
Kuchnia
Stalowy obszar roboczy został przytwierdzony do ściany i ciężkich słupów nośnych. Użyte materiały doskonale wpisują się w stylistykę industrialnego loftu.
Meble
Meble
Właścicielka zajmuje się projektowaniem mebli i dodatków wnętrzarskich. Większość mebli w swoim domu zaprojektowała sama. Nie brakuje też klasyków światowego designu, jak na przykład skórzany fotel Barcelona z podnóżkiem - projekt słynnego niemieckiego architekta, Miesa van der Rohe.
Sypialnia
Sypialnia
W sypialni nie ma zbyt wiele sprzętów. Łóżko z drewnianą ramą ociepla betonową podłogę. Nad nim lustro - projekt pani domu. Jego oprawa została wykonana z kawałków łupiny orzecha kokosowego.
Schody
Schody
Na dach prowadzą drewniane schody w metalowej ramie. Barierkę wykonano ze szkła - dzięki temu do wnętrza pada więcej światła.
Łazienka
Łazienka
Łazienka również utrzymana jest w loftowej stylistyce. Szare ściany i antracytowa oprawa wanny tworzą klimat chłodnej elegancji.
Patio
Patio
Na dachu właścicielka dobudowała niewielki pawilon - to jej azyl i miejsce, gdzie najchętniej się relaksuje. Jest całkowicie przeszklony, a jego powierzchnię podłogi tworzą deski tarasowe.
Wczytywanie rekomendacji...