zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mieszkanie w Helsinkach

Mieszkanie w Helsinkach
Dom projektantki, Tanji Janicke, to kwintesencja fińskiego stylu: dużo drewna i solidny design, który nawet po wielu latach cieszy oko. Nie brakuje też malarstwa, wielkiej pasji pani domu.
5

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jadalnia
Jadalnia
W fińskich domach nie może zabraknąć drewna. Długi stół z desek to centralne miejsce w domu. Tu toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Dzięki połączeniu pomieszczeń kuchnia i jadalnia to otwarta, przestronna przestrzeń.
Kuchnia
Kuchnia
Beton to ulubiony materiał pani domu, nic dziwnego więc, że przykryła nim wyspę kuchenną oraz blat roboczy. Ścianę nad blatem zdobi ręcznie malowany mural. Wykonał go przyjaciel właścicielki. Poprosiła go, by użył jedynie trzech kolorów.
Kominek
Kominek
Kominek to nowoczesna konstrukcja z betonu i stali. Zintegrowano go z betonową ławką, pod którą zagospodarowano miejsce na opał.
Huśtawka
Huśtawka
Konik - huśtawka to recyklingowa pamiątka, którą pani domu przywiozła ze Sztokholmu. Siedzisko zostało wykonana ze starych opon - dobry przykład ekodesignu.
Łazienka
Łazienka
Nablatową, prostokątną umywalkę umieszczono pod oknem. Nie zmieściło się tam duże lustro, ale rolę pomocniczego zwierciadła pełni małe lusterko na harmonijkowym ramieniu.
Przedpokój
Przedpokój
Przedpokój to jedynie pomieszczenie bez okien. By je rozjaśnić drewnianą podłogę pobielono, a ściany i drzwi pomalowano na biało.
Wczytywanie rekomendacji...