zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mieszkanie w kościele

Mieszkanie w kościele
Część kościoła w Westbourne Grove w Londynie przekształcono w ekskluzywne apartamenty. Jeden z nich to mieszkanie Kirstin i jej córki. Wyróżniają go przestrzeń i światło wpadające przez monumentalne okna.
2

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Za surową fasadą wiktoriańskiego kościoła kryje się luksusowy dwupoziomowy loft, który obejmuje także nowoczesną przeszkloną dobudówkę.
Salon
Salon
Wyrazista malinowa kanapa stoi w miejscu dawnego ołtarza. Ekstrawagancko prezentuje się w zestawieniu z fioletowymi poduszkami i fotelem. Pod oknem zaprojektowano długie siedzisko ze schowkiem.
Schody
Schody
Lekkie szklane stopnie mocowane do ściany dyskretnie prowadzą na piętro. W apartamencie zaprojektowano wiele białych zabudów ze schowkami i podświetlanymi półkami na książki oraz zdjęcia.
Pokój młodzieżowy
Pokój młodzieżowy
Konstrukcyjne słupy dzielą pokój córki na dwie strefy. W jednej części stanęła czerwona kanapa do spania, w drugiej zawieszono fotel-huśtawkę. Wnętrzu niepowtarzalnego charakteru dodają oryginalne okna.
Sypialnia
Sypialnia
Okno w kształcie rozety gra pierwszoplanową rolę w sypialni. Pod jego kolor dobrano ozdobne poduszki. Urządzone minimalistycznie wnętrze ma praktyczną zabudową przy wezgłowiu łóżka.
Wanna w sypialni
Wanna w sypialni
Strefa kąpielowa w sypialni to połączenie starego z nowym. Nowoczesna wolno stojąca wanna robi wrażenie na tle charakterystycznych arkadowych okien zaopatrzonych w eleganckie okiennice.
Łazienka
Łazienka
Część toaletową oddzielają od sypialnej szklane ściany z przesuwanymi drzwiami. W wyposażeniu łazienki dominuje biel i prostota sprzętów. Duże podświetlane lustro optycznie dodaje przestrzeni.
Wczytywanie rekomendacji...