Mieszkanie z długą szafą

Mieszkanie z długą szafą
Szafa o długości 14 metrów to najważniejszy mebel w tym mieszkaniu. Zabudowa przecina całe mieszkanie i skrywa wiele niespodzianek. Jest nie tylko praktyczna ale także bardzo dekoracyjna.
5

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szafa
Szafa
Najważniejszą rolę w tym mieszkaniu odgrywa szafa. To nie jest zwykły mebel. Szafa ma długość aż 14 metrów i skrywa wiele niespodzianek.Na pierwszy rzut oka jest praktycznie niewidoczna - wygląda jak dekoracyjna ściana. Jednak każde jej skrzydło pełni inną funkcję.
Przechowywanie
Przechowywanie
Zabudowa ciągnie się wzdłuż całego mieszkania. W środku pochowano wiele rzeczy. Jest miejsce na ubrania, przedmioty codziennego użytku, spiżarkę, rzeczy rzadziej używane. Dzięki takiemu rozwiązaniu przestrzeń jest uporządkowana, a każdy przedmiot ma swoje jasno określone miejsce.
Miejsce do pracy
Miejsce do pracy
W szafie udało się nawet ukryć komputer. Wysuwany stolik z monitorem można schować, gdy nie jest używany.
Dekoracja
Dekoracja
Szafa została ozdobiona abstrakcyjnym wzorem. Całość wygląda jak wielkoformatowy nowoczesny obraz.
Miejsce na książki
Miejsce na książki
Książki właściciele postanowili wyeksponować i nie chować do szafy. Białe, proste półki biblioteczki są bardzo neutralne. Jedyną dekoracją są tu kolorowe grzbiety książek.
Łazienka
Łazienka
Nie możesz znaleźć łazienki? Poszukaj jej w szafie! Jedno z jej skrzydeł to drzwi do łazienki. Są tak sprytnie zamaskowane, że niektórzy goście mają problem z ich znalezieniem.
W łazience
W łazience
Łazienka jest niewielka, dlatego właściciele zdecydowali się na prostą białą zabudowę i szarą mozaikę na ścianach. Uwagę zwraca betonowa umywalka, której kształt płynnie przechodzi z betonowo blatu. Pod nim swoje miejsce znalazła pralka.
Pokój chłopca
Pokój chłopca
Syn właścicieli, fan wrestlingu, marzył o własnym, prywatnym ringu. Jego marzenie spełniło się w postaci specjalnie zaprojektowanego łóżka, przypominającego prawdziwy ring. Ścianę pomalowano w szerokie granatowo-bordowe pasy. To barwy ulubionego klubu piłkarskiego młodego sportowca.
Wczytywanie rekomendacji...