zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Nowoczesny dom w bieli

Nowoczesny dom w bieli
W domu małżeństwa z dwójką dzieci spodziewalibyśmy się mnóstwa sprzętów i gadżetów na każdym kroku. Ta rodzina upodobała sobie minimalizm i białe meble. Kolory pojawiają się we wnętrzu głównie w postaci… abstrakcyjnych współczesnych obrazów.
3

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Choć właściciele lubią drewno, zdecydowali się na nie tylko na zewnątrz. Elewacja wykonana z długich desek wyróżnia dom na tle sąsiednich budynków. Wielkie przeszklenia na parterze i poddaszu maksymalnie wypełniają przestrzeń dziennym światłem.
Przedpokój
Przedpokój
W tym domu już od progu rządzi biel. Dla jej zrównoważenia podłogę wyłożono wielkoformatowymi szarymi kaflami z minimalną fugą, dzięki czemu tworzą niemal gładką powierzchnię. Na szaro pomalowano też kręcone schody prowadzące na piętro.
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia miała być prosta i funkcjonalna. Zabudowa z wbudowanym AGD nie pozwala zbędnym rzeczom stać na widoku, dzięki czemu panuje tu tak lubiany przez domowników porządek. Jedyną ekstrawagancją w minimalistycznym wnętrzu są limonkowe krzesła.
Jadalnia
Jadalnia
Stół jadalniany połączono funkcjonalnie z podwyższoną wyspą. Zlokalizowano na niej nie tylko płytę grzejną, ale też nowoczesny, wysuwany z blatu okap. Ciekawy efekt dało zestawienie błyszczących frontów szafek z matowymi blatami.
Salon
Salon
Podobnie jak pozostałe wnętrza salon urządzono prosto, wprowadzając tylko najpotrzebniejsze sprzęty. Poza szafką rtv i workiem do siedzenia uwagę zwraca współczesna abstrakcja na ścianie. Zamiłowanie właścicieli do sztuki nowoczesnej widać również w paru innych punktach domu.
Pokój do pracy
Pokój do pracy
Na poddaszu znajduje się pokój do pracy z biurkiem – oczywiście białym. Mebel ustawiono przy oknie, z którego roztacza się widok na piękną górzystą okolicę. Gospodarze zaopatrzyli okna w całym domu w żaluzje, bo nie blokują dostępu światła i pozwalają podziwiać krajobraz za dnia, a nocą zapewniają prywatność.
Sypialnia
Sypialnia
Sypialnia małżeńska mieści się na parterze. We wszystkich pomieszczeniach na tym poziomie zdecydowano się na jednolitą szarą podłogę z kafli. Ascetyczne wnętrze z białymi meblami ożywia kolorowa pasiasta narzuta.
Wczytywanie rekomendacji...