Nowoczesny dom w Hiszpanii

Nowoczesny dom w Hiszpanii
Z zewnątrz ten dom wydaje się bardzo surowy: celowo odsłonięty, chropowaty beton na elewacji ujawnia konstrukcyjne detale. Ale po wejściu do środka budynek zmienia swoje oblicze. Otwarta przestrzeń i światło wlewające się z każdej strony dają poczucie przestrzeni i wolności.
5

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Chropowaty beton na fasadzie celowo nie został przykryty. Widoczne łączenia betonowych płyt i mocowania sprawiają, że dom wygląda surowo i sprawia wrażenie, jakby wciąż był niedokończony.
Część dzienna
Część dzienna
Parter to otwarta część dzienna bez podziałów na pomieszczenia. Nad salonem nadbudowana jedynie niewielką antresolę, która prowadzi na piętro. Dzięki temu pomieszczenie jest bardzo wysokie.
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia została wydzielona z części dziennej. Można odgrodzić ją przesuwnymi drzwiami ze szkła. Szare meble na stalowych nogach i betonowy sufit tworzą loftowy charakter. Blat wyspy kuchennej tworzy wygodną przestrzeń roboczą.
Basen
Basen
Na parterze mieści się również basen. Przeszklone ściany zapewniają widok na ogród i okolicę.
Światło
Światło
Światło na równi z innymi materiałami tworzy ten projekt. Dzięki licznym przeszkleniom, które tworzą transparentne ściany, wnętrze jest bardzo jasne.
Kominek
Kominek
Pokój z kominkiem to ulubione miejsce właściciela. Tu najchętniej odpoczywa. Nowoczesny kominek ma otwarte palenisko, które umocowano na drewnianym postumencie. Szklana ściana zapewnia widok na salon i ogród.
Sypialnia
Sypialnia
W domu jest aż sześć sypialni dla gości. Każda ma własną łazienkę. Ich wystrój jest prosty, a układ bardzo klasyczny.
Łazienka
Łazienka
Przestronny prysznic ukryto we wnęce. Kafle w miętowym kolorze to jeden z nielicznych kolorów, który pojawia się w domu. Świetlik w suficie dostarcza dodatkowego światła.
Wczytywanie rekomendacji...