Nowoczesny dom w Tyrolu

Nowoczesny dom w Tyrolu
Wśród tradycyjnych tyrolskich chat stanął dom Connie i Roberta Stocklów. Współczesna bryła doskonale wpisuje się w otaczającą architekturę i przyrodę. W środku dominują naturalne materiały i powściągliwa elegancja.
2

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Architektura
Architektura
Choć wokół dominują tradycyjne tyrolskie domy z drewna, właściciele wybrali współczesną interpretację alpejskiej architektury. Część fasady pokryto kamieniem, który również zimą kumuluje ciepło. Duże przeszklenia pozwalają cieszyć się górskimi widokami.
Salon
Salon
Salon jest nowoczesny i dzięki dużym oknom bardzo jasny. Dębowa podłoga ociepla wnętrze. Geometryczny regał powstał na zamówienie z drewna orzechowego.
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia połączona jest z salonem. Białe fronty bez pochwytów wtapiają się w ściany. Dzięki temu kuchnia jest dyskretna i nie zakłóca elegancji salonu.
Zabudowa kuchenna
Zabudowa kuchenna
Pod wąskim oknem znalazło się miejsce na wysoką spiżarnię. Właściciele mają tu miejsce na magazynowanie jedzenia i kuchennych sprzętów. Biel frontów kontrastuje z czarnym kamiennym blatem.
Sypialnia
Sypialnia
Wystrój sypialni jest bardzo prosty. To celowy zabieg - nic nie odwraca uwagi od niesamowitych widoków.
Łazienka
Łazienka
Nastrój w łazience zbudowano na zestawieniu bieli i czerni oraz drewna. Część powierzchni wyłożono płytkami kerlite ze spieku kwarcowego. Są bardzo cienkie i delikatne, a ich duży rozmiar pozwala stworzyć płynne przestrzenie.
Wczytywanie rekomendacji...