zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mobil nad łóżko dziecka

Mobil nad łóżko dziecka
Mobil to dekoracja dziecięcego pokoju i zabawka w jednym. Można go zrobić samodzielnie. Kasia z Piątego Pokoju zainspirowała nas swoją uroczą wersją z masy plastycznej.
21

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Potrzebne będą:
Potrzebne będą:
- Precyzyjny nożyk
- Marker
- Sznurek
- Masa plastyczna
- Farba
- Gałąź
- Wałek
- Kuweta malarska
- Papier do pieczenia
Krok 1.
Krok 1.
Usuń korę i oczyść gałąź, a następnie pomaluj ją farbą. Użyj pędzla lub miękkiego wałka. Gdy pierwsza warstwa farby wyschnie, nałóż drugą.
Krok 2.
Krok 2.
Masę plastyczną rozwałkuj na grubość ok. 0,5 cm i wytnij z niej kształt chmurki. Wcześniej zaznacz kontury wykałaczką. Z pozostałej masy wytnij kropelki.
Krok 3.
Krok 3.
W chmurce i kropelkach zrób otwory, przez które będzie przeciągnięty sznurek. Wyłóż elementy z masy na papier do pieczenia i odstaw do wyschnięcia na 24 godziny.
Krok 4.
Krok 4.
Chmurkę i kropelki ozdób rysunkami. Użyj do tego akrylowego markera. Na sznurku zawieś gałąź, a na gałęzi - elementy z masy.
Efekt
Efekt
I Tobie się uda!
Wczytywanie rekomendacji...