zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Osłonki na zioła

Osłonki na zioła
Najzwyklejsze plastikowe osłonki na doniczki stały się bardziej stylowe i praktycznie dzięki farbie tablicowej. Teraz możesz każdą podpisać i już nigdy nie pomylisz bazylii z melisą.
1

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Potrzebne będą:
Potrzebne będą:
- Plastikowe osłonki
- Farba do tablic
- Taśma malarska
- Kreda lub kredowy marker
- Wałek i kuweta na farbę
Krok 1.
Krok 1.
Ponieważ doniczki będą malowane, najpierw należy je odtłuścić. Można je po prostu umyć płynem do mycia naczyń lub tak jak my, oczyścić płynem do mycia szyb.
Krok 2.
Krok 2.
Zastanów się jaki wzór chcesz uzyskać i jak przykleić taśmę maskującą. Aby zrobić tak jak my pasek wokół doniczki, oklej starannie taśmą jej górny i dolny brzeg. Pilnuj aby brzegi taśmy dobrze przylegały do osłonki.
Krok 3.
Krok 3.
Zacznij zamalowywać wzór, który powstał po przyklejeniu taśmy. Maluj dokładnie. Zamiast tradycyjnego malowania, możesz tak jak my doniczkę stemplować wałkiem.
Krok 4.
Krok 4.
Oderwij taśmę malarską jak tylko skończysz malować. Zrób to póki farba jest mokra. W innym przypadku taśma może odejść z fragmentem farby.
Krok 5.
Krok 5.
Gdy farba wyschnie doniczki są praktycznie gotowe. Teraz wystarczy je tylko odpowiednio podpisać kredą.
Efekt
Efekt
Już nigdy nie pomylisz mięty z melisą! I Tobie się uda!
Wczytywanie rekomendacji...